Očekávaný breakout na Bitcoinu přijde do 24 hodin – Jaký směr je pravděpodobnější?

0

Jak jistě víte z jedné z mých předešlých analýz na Bitcoin (BTC), trh v podstatě od začátku září stranově konsoliduje. Z té konsolidace vyplynul symetrický triangl a všichni tedy čekáme, kam se kurz nakonec vydá. V patternu již mnoho prostoru nezbývá a tak lze kalkulovat s tím, že do 24 hodin musí přijít průraz.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Scénáře vývoje Bitcoinu

Jak bylo řečeno, Bitcoin konsoliduje ve vcelku mohutném trianglu. Někteří ale považují tento grafický útvar za bearish pennant (býčí praporek). Obecně však existuje shoda s tím, že půjdeme s cenou níž a minimálně zaplníme ten CME gap, který je okolo 9 700 USD.

Těch scénářů je hned několik. A ty si zevrubně rozebereme v dnešním streamu. Určitě jste si i všimli, že v rámci trianglu již není skoro žádný prostor, a tak se trh bude muset brzy rozhodnout. Vzhledem k tomu, že je skoro celý prostor uvnitř útvaru zaplněn, o to větší breakout může přijít. Představte si to jako stlačování pružiny, kterou pak pustíte.

To ale není vše, v našem streamu se budeme zabývat i dolarovým indexem a samozřejmě i akciovými indexy, jako jsou S&P 500 a Nasdaq. Bitcoin dozrává a víceméně koreluje v kontextu globálního kapitálového trhu, takže se musí přihlížet i k ostatním trhům. Na vyžádání si můžeme rozebrat i nějaké altcoiny. To vše dnes na streamu na kanálu BitLink v 18:00.

Přihlašte se k odběru, ať nezmeškáte naše zpravodajství!

Těšíme se na vás

avatar
  Subscribe  
Upozornit na