[Oficiálne] Plán na spoplatnenie webu a stream

Share This Post

Drahí čitatelia. Toto je veľmi špeciálny článok. Nebudeme v ňom rozoberať coiny, analyzovať, robiť predikcie ani písať múdra o obchodovaní. Tento text je určený každému, kto nás v posledných mesiacoch sledoval, páči sa mu čo robíme a chcel by naďalej čítať naše texty. Každému, kto sleduje Trading11 analýzy a využíva ich pri obchodovaní. Každému, kto aj vďaka nám pochopil, o čom je trading. Každému, kto aj vďaka nám zarobil peniaze na burze.

Ďakujeme!

Chceme ponúknuť viac

Je čas postúpiť o level vyššie. Radi by sme vám toho ponúkli viac. Chceli by sme pokryť väčšie množstvo coinov, vysielať obchodné signály, robiť streamy, spustiť online školu obchodovania pre začiatočníkov a mierne pokročilých, organizovať meetupy, workshopy, konferencie, ukázať kryptomeny verejnost a vytvoriť vecí, ktoré sú možno až príliš odvážne. Pretože môžeme, a chceme.

Bohužiaľ, na takéto veci potrebujeme peniaze. Aj napriek neuveriteľne úspešnému kvartálu Trading11 z finančného hľadiska krachuje.

Teraz musíme obhájiť počiatočný úspech

Z tejto stránky sa behom štyroch mesiacov stal po kryptomagazine najnavštevovanejší web o kryptomenách v Česku a na Slovensku. Mesačne tu zavíta 30-40 tisíc ľudí! Denne sa toto číslo pohybuje okolo 2,5-3,5 tisíc. A čo je najlepšie, väčšina návštevníkov sa k nám pravidelne vracia.

Bola by škoda uspokojiť sa s niekoľkými analýzami denne. Preto sme sa rozhodli, že časť obsahu na tejto stránke spoplatníme. Nebojte sa, nebudeme od vás žiadať veľkú sumu. Veríme, že desať eur (250 kč) mesačne od každého, kto má záujem o naše analýzy a náhľady na trh, nám umožní pokračovať v nastolenom tempe, prijať do tímu nových ľudí a rozbehnúť Trading11 naplno!

Chceme toho viac. Vytvorenie plateného členstva nám tiež pomôže vytvoriť viac free obsahu. Myslím, samozrejme, na našu výukovú sekciu Trading Zaujímavosti, v ktorej nájdete články o formáciách, indikátoroch, stratégiách a technickej analýze.

Spoplatnenie webu chystáme na 4.6.2018, no môže nám to trvať 1-2 dni dlhšie.

Zaujímavá transakcia

Veľmi radi by sme pokračovali v uverejňovaní Technických analýz zdarma, ale nejde to. Aby sme si zachovali dôveryhodnosť a integritu, na Trading11 nemáme absolútne žiadne reklamy, ani affiliate linky. To je v dnešnej dobe rarita. Zo začiatku sme si mysleli, že možno budeme schopní financovať chod webu z príspevkov, ale napriek tomu, že článok Podporte nás navštívilo viac než dvetisíc ľudí, sme za štyri mesiac zaznamenali iba 9 príspevkov. Dokopy cca 100 eur.

To však už neplatí. Niekto nám totiž pred pár dňami poslal celkom zaujímavú sumičku a radi by sme sa mu poďakovali. Neznámeho sponzora žiadame, aby sa preukázal číslom spomínanej transakcie. Pošlite nám  ho na e-mail trading11.podpora@gmail.com a my vám po spoplatnení vytvoríme účet s lifetime prístupom ku všetkému na tomto webe.

Nedeľný Trading11 stream

Ďalšie dôležité oznámenie sa týka špeciálnemu streamu, ktorý chystáme na zajtra
(nedeľa – 3.6.2018) o 18:30. Ak sa chcete pripojiť, dajte LIKE na našu facebookovú stránku. Až začneme streamovať, príde vám notifikácia a budete sa môcť pripojiť.

Na streame zrekapitulujeme situáciu na trhu a ešte raz poriadne vysvetlíme, ako to bude po spoplatnení.

Hľadáme posily!

Nakoniec ešte dodávam, že na Trading11 hľadáme posily. Potrebujeme Traderov, ktorí budú tvoriť Technickú analýzu, signály, streamy… copy-writerov, trading asistentov. Ak viete analyzovať fundament, a sledovať sentiment trhu, určite sa ozvite.

Píšte nám na e-mail trading11.jobs@gmail.com

Tak… a to je zatiaľ všetko. Ešte raz, ďakujeme každému, kto nám fandí. Ak pravidelne čítate naše analýzy, verím, že sa vám bude páčiť, čo s týmto webom spravíme v najbližších mesiacoch a dúfam, že zvážite kúpu členstva. Aspoň ako vyjadrenie podpory, prípadne poďakovanie za posledné štyri mesiace 🙂

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...