Pracovná príležitosť na portáli Trading11

2
1221
job

Spoplatnenie tohto webu sa nezadržateľne blíži a sa pomaly ale isto pripravujeme na ďalšiu etapu Trading11. Radi by sme do nášho tímu nabrali nových ľudí, posilnili tak stavy a skvalitnili obsah na webe. Rozvinúť chceme aj našu novú sekciu ŠKOLA (hotová bude zajtra), ktorá bude určená pre verejnosť a všetok obsah v nej ostane aj naďalej ZDARMA.

Redaktor

O pozícii

Ste zdatní v češtine / slovenčine a chcete sa naučiť písať kvalitné články? Rozhodne nám napíšte. Hľadáme šikovných ľudí, ktorých baví obchodovanie a dokázal by túto záľubu pretaviť aj do písania článkov.

Čo od vás očakávame

Hľadáme človeka, ktorý bude pravidelne prispievať do sekcie ŠKOLA. Ide o písanie odborných článkov týkajúcich sa obchodovania, spracovania jednotlivých sviečkových formácii a indikátorov, návody k burzám a dennému tradingu. Vyžadujeme aktívne prispievanie do sekcie, to znamená min. 3 a viac článkov týždenne. Všetko vám ukážeme a nasmerujeme vás, no bez znalosti angličtiny to nepôjde.

Čo ponúkame

Flexibilitu a prácu z domova, v tíme šikovných, mladých ľudí s nadšením pre trading. Dostanete možnosť písať o tom, čo vás baví. Vaše texty budú tvoriť podklady pre vzdelávanie ďalších začínajúcich traderov.

Spracovali sme už množstvo informácii o obchodných stratégiách, indikátoroch, či jednotlivých sviečkových formáciách. Uvedomujeme si, že nájsť podklady k aktívnemu obchodovaniu v rodnom jazyku v našom regióne je veľmi obtiažne. Naše články pomohli preniknúť do sveta tradingu tisíckam Slovákov a Čechov. Vaše slovo bude počuť ďaleko.

Trading11 sa začína prudko rozvíjať a v blízkej budúcnosti sa otvoria zaujímavé miesta kde

Hľadáme skúsených copywriterov, ale aj nováčikov, ktorých proste len baví obchodovanie, písanie a sú ochotní na sebe pracovať a učiť sa nové veci.

Ponúkaná odmena: V skúšobnej dobe (2 týždne) 110 kč/hod (4€/hod) plus bonusy za aktivitu a prístup do platenej sekcie.

Po skúšobnej dobe podľa dohody.

Pridajte sa do nášho tímu

Ak vás táto ponuka zaujala a vedeli by ste si takúto prácu predstaviť, neváhajte a napíšte nám.  Nemusíte mať obavy, pri tvorbe článkov budete spolupracovať so skúsenými kolegami, ktorý vám vždy radi pomôžu.

Vaše žiadosti nám posielajte na: [email protected]

Komentujte

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Robert
Host

Víte, co by se mi nejvíc líbilo? Kdybyste pro financování webu využili třeba také některou z blockchainových metod komerčního sdělení, kde je přímá zpětná vazba s uživatelem a zároveň uživatel dostává odměnu za podporu sledováním vašich komerčních sdělení. Například BAT token společně s prohlížečem Brave tuto novou vlnu reklamy podporuje. Navíc Brave výrazně zrychluje prohlížení internetu. Bohužel zatím není moc příležitostí si funkčnost odměn ověřit. Ale kdyby něco, už mám připravenou BAT peněženku v prohlížeči Brave, který je dílem zakladatele Firefoxu. Tržní kapitalizace tokenu BAT je zatím jen nějakých $280’000’000, ale myslím, že tato myšlenka má potenciál.

Karol
Host

Zdravím som 26 ročný Slovák. 8 rokou žijem v prahe a rad by som sa podielal na projektoch s vámi. A iba za bonusy za aktivitu.Tych 110 na hodinu nemusí bit lebo já velmi neviem anglicky ale aj tak sa po anglicky musím co najskor naučiť +používám Google translator. O kryptomeny sa zaujmam intenzivně od novembra2017= som nadšený novacik v kryptosvete. Rad sa vzdelavam v dobrých veciach a mam aj nějaké dobré nápady o ktore nemam problém sa podelit z dobrými ludmi. S pozdravem Karol.