27.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Dnes je streda a neostáva svojej povesti, ako deň výpredajov v kryptosvete, nič dlžná. Ceny altcoinov sa opäť pohli smerom dole, no v našom výbere máme aj také, ktoré to stále nevzdávajú a snažia si vylepšiť svoje pozície. Tak poďme sa pozrieť ako sa jednotlivým kryptomenám darí.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano je už iba kúsok od okrúhleho čísla 2000 Satoshi. Pravdepodobne tu bude chvíľku trucovať, no na koniec aj tak pôjdeme na tých dlho sľubovaných 1600 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA si to aj naďalej valí z kopca v hraniciach obchodného kanála. Myslím, že hladina 13000 Satoshi je v týchto chvíľach už úplne reálna.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar opustil formáciu trojuholník a opäť padol na support. Ten zatiaľ odoláva, ale ako dlho udrží nápor trhu, je ťažké povedať. Pravdepodobne ani nestihneme dôjsť k Downtrend Line. Prelomením tohto supportu, môže cena padnúť až na 2100 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTX

TRXBTC

A je to! Takmer mesiac po tom, čo som písal, že pôjdeme k Trend Line, došlo konečne na moje slová. Neviem teraz povedať či práve tu bude miesto odrazu, pretože aby bola zobchodovaná formácia 1-2-3 Top, ktorú môžte vidieť na dennom grafe, potrebujeme ísť až k 400 Satoshi. Takže s nákupmi veľmi opatrne. Chvíľku to môže rásť, predsa len trendová čiara je silný support, no nespoliehal by som na to.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa spravila menší odraz a vrátila sa nad 1000 Satoshi. No je nepravdepodobné, že by sa dokázala na tejto hodnote udržať dlhodobejšie. Čo chvíľa narazí do trendovej čiary a tá ju s najväčšou pravdepodobnosťou pošle smerom dole, až k 780 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin je, s platnou formáciou 1-2-3 Top, na pár dní vybavený. Pokles k 20000 Satoshi je pre ďalší zdravý rast v tejto chvíli nevyhnutný.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

V prípade Etherea Clasic majte oči na stopkách. Je tam veľká pravdepodobnosť utvorenia rovnakej formácie ako na BNB, čiže 1-2-3 Top. Ak cena prelomí oranžovú Trend Line, bude to signál k predaju. Prelomením Neckline (2300) by sa nám formácia potvrdila a to by tento coin poslalo opäť niekam k cene medzi 1800-1900 Satoshi. Avšak nič ešte nie je stratené. Ak sa trhu podarí v týchto chvíľach vystúpať nad 2550 Satoshi, formácia bude neplatná a bol by to signál ďalšieho rastu.

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin mal snahu vrátiť sa nad support 82,5$, no neúspešne.  Cena sa od neho iba odrazila a vrátila sa na hodnotu 75$. Očakávam ešte aspoň deň konsolidácie pred tým, ako pôjdeme opäť o level nižšie.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS konsoliduje vo formácii trojuholník. Rovnako, ako aj v prípade Litecoinu, očakávam ešte aspoň deň v tejto formácii a potom … pravdepodobne Down.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Pre Ripple platí prakticky to isté, čo pre EOS. Dokonca aj graf je takmer identický. Takže konsolidujeme a vyčkávame.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero dokázalo prelomiť akcelerovanú Downtrend Line a začalo pomaličky stúpať. V ceste mu teraz stojí rezistencia 133$. Ak by sa mu podarilo prelomiť aj túto prekážku bolo by dosť možné, že vystúpa niekde k 150$, kde narazí na kĺzavý priemer MA200. Čo bude tam, ťažko v týchto chvíľach predpovedať. Nechajme sa prekvapiť či dokáže zdolať aspoň support.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....