26.06.18 Technická analýza XVG/BTC – Stojíme nad propastí

Share This Post

V době kdy Verge začalo hýbat trhem díky obchodnímu partnerství s tajemným partnerem, to vypadalo na nekonečný růst. Když potom vyšlo najevo, že se jedná o PornHub, bylo mnoho obchodníků zklamaných a začali opouštět své pozice. Druhá skupina trvala na tom, že se jedná o přehnané reakce a po drobné korekci se trh vydá opět nahoru. V té době přesně 19.04.18 jsem zde uveřejnil dlouhodobou analýzu kde jsem uvedl, že trh pravděpodobně míří k supportu 0.00000395 BTC.

Tenkrát jsem obdržel několik reakcí na tuto analýzu: jedná se o pouhý výkřik do tmy, Verge už nikdy nepadne k ceně 0.00000395 BTC, protože uživatelé budou mít zájem kupovat coiny XVG a už samotné partnerství je silná fundamentální zpráva, která nedovolí XVG tak velký propad a podobně.

Daily trend……………….Downtrend
Weekly trend…………….Downtrend
Volume (24h)……………3 799 560 $ / 614,30 BTC

V době psaní této analýzy se Verge obchoduje za 0,023153 $ a oslabení odpovídá -3,79% za posledních 24h.

A dnes po 2 měsících vidíme, že čistě technická analýza nezklamala a trh se skutečně propadl na úroveň 0.00000395 BTC. A dokonce se propadl až pod tento support k úrovni 0.00000363 BTC a stojíme před propastí. Vrátí se nad úroveň supportu a začne se cena stabilizovat? Upřímně říkám, že zatím se zájem investorů neprojevil, ale trh může mít zpoždění. Bohužel weekly ukončila předchozí týden dokonce až pod supportem. Současný týden zatím v oslabování pokračuje, a to nám naznačuje, že investoři zatím stále váhají.

Verge – DAILY

Pokud se současná weekly svíce nevrátí nad support, tak budeme pravděpodobně testovat předchozí swingwé low na hodnotě 0.00000322 BTC a nejspíše budeme i nadále oslabovat. Nejdříve k úrovni předchozího swing high 0.00000322 BTC, později možná až k ceně 0.00000250 BTC.

Verge – H1

Jak však vidíte na TF-H1, trh čistě prošel přes silný support 0.00000395 BTC a následně vytvořil pull back a míří k předchozímu low na ceně 0.00000363 BTC. Teď je skutečně otázkou, zda trh předchozí low překoná, nebo zda se odrazí, vytvoří dvojité dno a začne se pomalu vracet nad suppport.

Vše teď skutečně záleží na zájmu obchodníků, nicméně již teď jsme na zajímavých cenách, které by ten zájem obchodníků měly začít přitahovat.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...