Přežije DOGE další rok? Billy Markus mluví o interním boji v komunitě!

Share This Post

Populární osobnost ze světa kryptoměn a spoluzakladatel projektu Dogecoin Billy Markus se ostře pustil do členů komunity DOGE. Podle něj se pokusili o rozpoutání interního boje.

Boj v komunitě DOGE

Projekt Dogecoin byl spuštěn ještě v roce 2013 jako tvz. „meme coin“. Za touto kryptoměnou stojí Billy Markus a Jackson Palmer. Jedná se o decentralizovanou digitální měnu typu peer-to-peer, jejíž maskotem je populární plemeno Shiba Inu.

Tento projekt od svého vzniku zaznamenal obrovský úspěch a popularitu, za kterou vděčí i jménům jako Elon Musk či Mark Cuban. Dogecoin je aktuálně 12. nejhodnotnější kryptoměnou s tržní kapitalizací více než 25 miliard amerických dolarů.

Přečti si také: Crypto.com přichází se zajímavou predikcí pro rok 2022 – co nás podle ní čeká?

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské částky za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokradne na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Tweet, který 21. prosince zveřejnil spoluzakladatel projektu DOGE Billy Markus, vyvolal mnoho otázek. V příspěvku si totiž ventiluje frustraci z chování určité části komunity DOGE. Podle něj to vyvolává kontraproduktivní procesy, které nemají žádný prospěch. Markus sice stále považuje komunitu za skvělou, ale přibyly i jeho obavy z budoucnosti.

Markus v podstatě reagoval na tweet od uživatele pod pseudonymem „Jimjimmiejames“, který ukázal, že v komunitě probíhá boj, a že zpochybňuje, zda se vůbec vyplatí být členem této komunity.

Mohlo by tě zajímat: Nejbohatší člověk planety Elon Musk kritizuje metaverzum a Web 3.0!

Vývojáři a komunita projektu DOGE se stále častěji stávají terčem kritiky, protože neexistují žádné plány do budoucna dalšího vývoje. Billy Markus to ale vidí jinak. Koncem září zveřejnil seznam nápadů, na kterých by se mělo začít pracovat, aby projekt přežil.

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....