PŘÍBĚH: Žena se s ním chtěla rozvést, protože v 2013-15 nakupoval Bitcoin

zdroj:pixabay.com
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Pokud byste mohli poslat svému budoucímu já nějaký vzkaz, co by v něm bylo? My v kryptomagazínu v tom máme zcela jasno. Nakupuj Bitcoin SAKRA! Přesně to dělal manžel jisté dámy, která z toho však v té době měla pěkné nervy. Ty si šla léčit na Reddit do vlákna r / relationships, kde tvrdila, že Bitcoin jejímu manželovi vymyl mozek, že stále pouze nakupuje a nic neprodává a okrádá ji o štěstí.

Padnůl i náš fond na dovolenou! Co mám dělat?

“Po nedávném poklesu cen opět koupil víc. Padl na to celý náš fond na dovolenou, do kterého jsem si dlouhodobě odkládala peníze a dělala si plány. Všechno je pryč, v Bitcoinu a už nikdy ty peníze neuvidím.”

Když Bitcoin začal konečně trochu stoupat, snažila se přesvědčit manžela, aby něco prodal. Ale on, pouze dále dokupovat a neustále říkal, že je to spoření pro děti na školu, na nové auto, na dům.

“On sice vydělává víc, ale utrácí i moje peníze. Máme totiž společný bankovní účet.”

Lidé na Redditu měli s nešťastnou ženou soucit a radili jí, aby separovala své finance od manžela. Někteří se ji dokonce snažili namluvit, aby zvážila rozvod. Ve vlákně r / relationships se však objevilo i pár fanoušků kryptoměn, kteří radili, aby s manželem trpělivě HODLovala.

Zajímá vás, jestli je možná i nyní vhodné nakupovat Bitcoin? Pojďte dnes na náš stream a možná o tom budete mít lepší představu. A přihlaste se k odběru našeho kanálu BitLink.

Chlap měl tentokrát pravdu, šílená investice se mu určitě vyplatila

Dnes již víme, že manžel udělal správná rozhodnutí. Bitcoin o pár let později stoupl na nové historické maximum a v roce 2017 dosáhl hodnoty 20 000 dolarů. Pak dal šanci nové generaci kryptomaniaků, když o rok později klesl o 85 %, jen aby se zvedl a dosáhl aktuálního ATH 64 890 USD.

Ale v té době to chtělo pořádné nervy nakupovat za 1300 dolarů a vydržet i když Bitcoin padl na dvě stovky. To už nejsou ani diamantové ruce (diamond hands – slang ze skupiny WallStreetBets), ale rovnou diamantové koule.

Doufáme, že nešťastná žena nakonec neudělala svou životní chybu a nerozvedla se. Resp. že manžela nedonutila, aby se ztrátou prodal. To by byl smutný konec tak inspirativního příběhu.

Bitcoin od roku 2013
Bitcoin od roku 2013

Hodleři to nikdy neměli jednoduché

Inu, takové problémy měli spíše Hodleři. Každý, kdo delší dobu drží Bitcoin se jistě dostal do potyčky s příbuznými, přáteli nebo známými, kteří se mu snažili domluvit, aby už konečně prodal.

Z příspěvků na Redditu není jasné, co se nakonec s Bitcoiny stalo, ale zoufalá manželka tvrdila, že její polovička utratila minimálně 22 000 dolarů. Pokud budeme předpokládat, že průměrná nákupní cena byla 700 dolarů, dnes by mohl mít nákupní balíček Bitcoinů hodnotu 1,5 milionu dolarů. To je slušný zisk ze 7-leté investice, co říkáte?

Jste i vy majitelem páru diamantových vajec. Tak to byste s HODLovaním mohli mít pěkný úspěch. Chcete-li nakupovat Bitcoin, doporučujeme udělat to anonymně. Ale pokud se rozhodnete nakoupit přes internet, doporučujeme najít si bezpečnou a ověřenou směnárnu, která vás neokrádá na skrytých poplatcích, resp. vaše peníze “neztratí” při nějakém hacku.

My doporučujeme používat burzu Binance, která nabízí nejlepší služby na trhu a široký výběr kryptoměn. Vytvořte si účet na Binance přes  >>> tento odkaz <<<  a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky. 

Mimochodem, i Ethereum v poslední době vypadá zajímavě. Zdá se, že si to namířilo na nové historické maximum!

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.