Společnost FundStrat to vidí jasně – ETH dosáhne hodnoty 10 000 USD ještě letos!

Společnost FundStrat to vidí jasně - ETH dosáhne hodnoty 10 000 USD ještě letos!

Pozornost kryptosvěta se obrací na Ethereum! ETH získává po dosažení nového historického maxima 3 200 dolarů velmi dobrý předpoklad pro tento rok, a to dosažení hodnoty 10 000 dolarů. Aktuální historicky nejvyšší hodnota ceny ETH více než 3násobně převyšuje odhad, který předpověděla společnost FundStrat

Cena Etherea k dnešnímu dni vzrostla o přibližně 40%. Ve srovnání s 5% poklesem Bitcoinu (BTC) může být souboj Ethereum vs. Bitcoin opravdu zajímavý. Opět se můžeme podívat i na doporučení společnosti FundStrat, která tento výsledek předpovídala ještě v dubnu 2020.

Mohlo by vás také zajímat: ANALÝZA – Stříbro (SI) se nachází v reakumulačním pásmu, prorazíme?

Výzkumná zpráva obsahuje zajímavé předpoklady

Zmíněná společnost FundStrat zveřejnila minulý týden výzkumnou zprávu, jejíž součástí byly tyto zajímavé informace:

  • Ethereum zažívá v posledním období opravdu oslnivé výsledky, důkazem čehož je i tržní kapitalizace, která dosáhla hodnoty přibližně 30% tržní kapitalizace Bitcoinu.

ETH vs. BTC

Tržní kapitalizace ETH vs. BTC

  • Pozornost “kryptosvěta” se stále více soustředí na Ethereum a jiné decentralizované segmenty.

DEFI tržní kapitalizace

Tržní kapitalizace DeFi projektů

  • FundStrat předpovídá obrovský růst ETH zejména díky vývoji nových aplikací, jejichž rozsah za poslední rok výrazně vzrostl.
  • Nově vznikající aplikace však generují až 3x vyšší poplatky v porovnání s Bitcoinem, který se aktuálně obchoduje za 3x vyšší tržní kapitalizaci.
  • FundStrat také očekává, že hodnota Bitcoinu dosáhne 100 000 USD ještě letos a celková tržní kapitalizace dosáhne 5 bilionů USD.

Mohlo by vás také zajímat: ZPRÁVY – Bitcoin má za sebou červený duben, Ethereum ale nabralo neskutečné momentum

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.