Projekt Floki Inu vstupuje do světa DeFi – oznamuje spolupráci s Chainlinkem!

Share This Post

Nachází se ve vašem portfoliu projekt Floki Inu? Představitelé tohoto meme coinu oznamují důležitou spolupráci se společností Chainlink.

Floki Inu a Chainlink

Tým FLOKI chce tímto krokem vstoupit do světa decentralizovaných financí, čímž otevře svým uživatelům velké množství nových možností. Spolupráce s Chainlinkem byla oznámena prostřednictvím oficiálního účtu Floki Inu na sociální síti Twitter. Představitelé meme coinu vidí velký význam v inteligentních kontraktech, které budou zajištěny tzv. „nezávislými uzly oracle“ od společnosti Chainlink.

Chainlink má tržní kapitalizaci na úrovni 9,3 miliard dolarů. Již dlouhodobě patří k největším a nejuznávanějším projektům v oblasti decentralizovaných blockchainů. Jedná se o síť, která je postavena na Ethereu. Hlavním znakem tohoto projektu, ve kterém vidí velký přínos komunita Floki Inu, je usnadnění přenosu údajů, které jsou odolné vůči neoprávněné manipulaci ze zdrojů mimo řetězce do inteligentních smluv v řetězci.

Mohlo by tě zajímat: Dočkáme se oživení ceny BTC začátkem roku 2022? Trh musí nejprve vychladnout

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Hodleři tohoto projektu budou mít možnost využívat například staking, lending či půjčování svých tokenů. Integrace s Chainlinkem tak v podstatě zajistí využívání tokenů FLOKI jako jistotu na decentralizovaných finančních protokolech.

Komunita a představitelé projektu vytvářejí v posledním období množství reklamních kampaní a spoluprací ve snaze dostat tuto meme kryptoměnu do popředí. Komunita dokonce vytvořila petici podobně jako v případě konkurenčního projektu SHIB. Peticí žádají americkou kryptoměnovou burzu Coinbase, aby token zařadila na svoji platformu.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...