Floki Inu se chce stát nejznámější kryptoměnou – uzavírá spolupráci s…

Floki Inu bude na dresech SSC Neapol
Floki Inu bude na dresech SSC Neapol. Zdroj: Shutterstock, charnsitr
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Máme zde další významné partnerství mezi rozbíhající se kryptoměnou Floki Inu a italským velkoklubem SSC Neapol.

Floki Inu a SSC Neapol

Italský fotbalový gigant bude nyní na svých dresech nosit logo projektu FLOKI, které se objeví i na samotném stadionu.

Pro FLOKI je to určitě krok vpřed. SSC Neapol patří mezi nejznámější italské kluby. Proslavil ho zejména zesnulý Diego Maradona. Aktuálně tento klub prožívá velmi pozitivní období, jelikož se nachází na 1. místě v Sérii A.

Přečti si také: Burza eToro oznámila vyřazení projektů Cardano a Tron z nabídky – Proč?

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

Podle oficiálního oznámení klubu bude logo Floki Inu, tedy pejsek s vikingskou přilbou, vyobrazeno na zadní straně dresů a také na LED nápisech, které jsou rozmístěny po celém stadionu.

Ke spolupráci se vyjádřil i generální ředitel klubu Jay Cassano:

„Vidíme, jak se kryptografické společnosti a projekty stále více zapojují do sportovního odvětví. Dělají to v podstatě všude, kde se dá. Vidíme to v NBA i v předních fotbalových ligách. Ligy jako Serie A či La Liga jsou vůči kryptoměnovým spolupracím mnohem tolerantnější než například NFL.“

Projekt FLOKI tak přidává SSC Neapol do svého portfolia sportovních partnerství. Patří sem ještě indický klub Kerala Blasters a Cádiz ze španělské La Ligy. Tým kolem tohoto projektu má však jeden hlavní cíl, který zní velmi náročně. Chtějí se stát nejznámější a nejpoužívanější kryptoměnou na světě.

Co myslíš, dojde k zalistování FLOKI na burzu Binance po víkendovém duelu Lazio Řím vs. Neapol? Nechme se překvapit.

Mohlo by tě zajímat: Manažeři hedgeových fondů upřednostňují Bitcoin před zlatem: Je to lepší uchovatel hodnoty!


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.