Analýza BNB – rostoucí trend zůstal beze změny. Cena čelí jediné rezistenci

BTC/USD analýza
BTC/USD analýza. Zdroj: Shutterstock.com/Thichaa
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BNB z krátkodobého hlediska pokračuje v rostoucím trendu, i když bude čelit rezistenci, kterou nemusí hned překonat. Přesto má BNB z top altcoinů poslední dny slušnou výkonnost a krátkodobě dosahuje rostoucích minim i maxim. Představuje poslední minimum i dlouhodobé, nebo jen krátkodobé odražení směrem vzhůru?

Binance coin na posledním minimu na hladině 515 $ otestovalo předchozí dlouhodobé lokální maximum. Jedná se tedy o býčí signál v pokračování primárního růstu. Trend bude čelit rezistentní zóně kolem lokálního bodu kontroly 650 $. Pokud cena při této rezistenci selže, tak je ve hře vytvoření sideway struktury.

BNB/USD 4H
BNB/USD 4H. Zdroj: TradingView

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

Mohlo by tě zajímat: Manažeři hedgeových fondů upřednostňují Bitcoin před zlatem: Je to lepší uchovatel hodnoty!

Primární trend BNB zůstal beze změny

Pokud vznikne sideway struktura na grafu Binance coinu, může setrvat i 2 týdny. Navzdory takové stagnaci by to pro cenu pravděpodobně znamenalo bullish pattern, po kterém by trend pokračoval a trh by nabral na síle.

Momentálně není vysoká pravděpodobnost, že by cena BNB měla spadnout pod zmiňovaný support 515 $. Trend zůstal z dlouhodobého hlediska beze změny a stále vytváří dlouhodobá vyšší minima i maxima. Celkově samotný trh pravděpodobně vytvořil lokální minimum, a proto nejvíce medvědí scénář pro BNB je zmiňovaná sideway struktura.

Přečti si také: Burza eToro oznámila vyřazení projektů Cardano a Tron z nabídky – Proč?


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.