Binance Coin překonává 480 dolarů! – Ale pokud se na něj budete spoléhat, skončíte špatně

zdroj:kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50%.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – Přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Binance Coin BNB je jednoznačně nejúspěšnější kryptoměnou tohoto roku. Coin od největší kryptoburzy na světě se začátkem tohoto roku pohyboval kolem 38 dolarů. Své rallye začal v únoru, kdy během několika týdnů vytvořil 600% zisk a zatímco ostatní kryptoměny už měsíc a půl stagnují, BNB rutinně dosahuje nových historických maxim.

Z Binance Coinu se velmi rychle stala třetí největší kryptoměna na trhu a s kapitalizací 70 miliard dolarů začíná dohánět i samotné Ethereum. Burza Binance svůj coin všemožně podporuje.

Cena BNB rekordně stoupá díky silné synergii s burzou Binance

Pro hodlery na Earn platformě pravidelně nabízí vysoké úroky, v Launchpoole za staking rozdává cenné kryptoměny, které se ještě ani nezačaly obchodovat a každý, kdo vlastní BNB, platí poloviční poplatky při obchodování na Binance. Burza Binance téměř denně přichází s novými využitími, které drží BNB mimo oběh.

1D Binance Coin BNB v roce 2021

1D Binance Coin BNB v roce 2021

A aby toho nebylo málo BNB je už dva a půl měsíce jeden z nejziskovějších coinů na trhu s kryptoměnami, takže majitelé ho opravdu nemají důvod prodávat.

O způsobech, jak vydělat na stakingu či půjčování BNB, vás pravidelně informujeme na tomto webu. Binance v průměru 2x za týden spustí nějakou akci. Sledujte Kryptomagazin na facebooku a nenechte si tyto akce ujít.

Pokud chcete vlastnit, obchodovat či jiným způsobem množit své BNB, budete potřebovat účet na burze Binance. Vytvořte si ho přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

Pokud chcete získávat úroky za držení (nejen) Binance Coinu, zde najdete návod na používání Earn platformy.

Zní to úžasně, takže kde je háček?

Přístup do naší VIP skupiny k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte ji. Akce platí do konce velké noci!
>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<

Binance Coin na první pohled vypadá, jako skvělá kryptoměna. Je podporována největší burzou na světě, která pro ni neustále hledá nové využití, čímž udržuje růst ceny. Takže … přišel čas prodat všechny Bitcoin a ETH? Stává se z BNB nový král trhu?

Nuže, nezapomínejme, že Binance Coin ve své podstatě není o nic lepší, než americký dolar. Spravuje ho centrální autorita, která může kdykoli změnit svůj postoj. BNB je skvělý projekt, který má svou budoucnost, ale chybí mu to nejdůležitější, decentralizace. Stejně, jako projektům, které fungují na Binance Smart Chainu. A pokud budete držet kryptoměny na burze Binance, teoreticky o ně můžete přijít. Ať už kvůli hacku, technickému problému, nebo jiné nehodě.

Not your keys, not your mince!

Netušili jste o tom? Tak pokračuje ve čtení a mrkněte na základní bezpečnostní zásady ve světě kryptoměn:


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.