Eliminujte riziko ztrát na burze – Vyhněte se zbytečnému hazardu a vyděláte

zdroj: kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – Přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Být úspěšným investorem na burze není jen tak. O to více na to myslím tehdy, když vše roste a najednou i úplný amatér, který se na burze pohybuje druhý den, se chlubí s mega zisky. Že by skutečně byl tak šikovný? NE!

Jak se vyhnout zbytečnému riziku při obchodování

Za ziskovým obchodováním se toho skrývá hrozně mnoho a určitě to není o tom, že otevřu obchod a čekám. Nebo nakoupím kryptoměnu, případně nějakou akcii a za 10 let vydělám milion. Možná dost často se setkáváte s názorem, že většina aktiv je převážně bullish, takže pravděpodobnost je na naší straně. Ale pokud by to tak skutečně bylo, tak jsme už všichni milionáři. Pravda je ale taková, že v krypto světě pouze cca 1 % z úplně všech kryptoměn skutečně dlouhodobě roste a nejedná se jen o shitcoiny a pump & dump mince. Velmi podobné je to i v případě akci.

Jednoduše řečeno, vše je jen o naší šikovnosti a obchodním systému. Určitě si nemyslete, že když koupíte nějaké aktivum, tak tím to končí. Jak dlouhodobě úspěšně investovat se naučíš i v našem kurzu.

Toto je video z našeho 40-dílného kurzu o obchodních systémech. Ve videu získáte úplné základy. Pokud si chcete vytvořit vlastní obchodní systém, doporučujeme zvážit náš kurz:

>> Prohlédnout celý kurz <<<

Proč si vybrat právě kurz: “Hodl investice a jak si vytvořit pasivní příjem?”

  • Naučíš se jak dlouhodobě investovat a zhodnocovat svůj kapitál v řádech stovek procent za rok.
  • Nemusíš trávit čas hledáním informací o různých kryptoměnách. Přímo v kurzu je zdarma několik desítek rozborů na různé kryptoměny jako ukázka live tradingu.
  • Naučíš se jak selektovat různé fundamenty a co je nejdůležitější při výběrů mincí do svého portfolia.
  • Hlavním posláním kurzu je naučit studenty být nezávislým a svobodným člověkem, který si umí vytvořit pasivní příjem na burze a rozpoznat altcoiny se 10 000 % potenciálem zisku a to ještě když je úplně na dně a bez hodnoty.

Co je obsahem kurzu:

  • 40 video návodů, díky kterým se naučíš správně investovat a vytvořit si pasivní příjem.
  • Ukázka Live tradingu a výběr kvalitních altcoinů do portfolia.
  • Zkušenosti k nezaplacení od traderů, kteří se od 2015 roku věnují investicím a obchodování kryptoměn.
  • Doživotní přístup ve VIP Bitcoin Skupině.

>>> Zakoupit kurz investování <<<


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.