Dosáhne Bitcoin příští týden díky burze Coinbase nového historického maxima?

zdroj:kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – Přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordiu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Největší americká burza má před sebou velký den. Už v pondělí se její akcie začnou obchodovat na NASDAQ-u a pokud se něco kardinálně nepos **, pravděpodobně se zařadí do krátkého seznamu sta-miliardových firem. Kapitalizace sto miliard dolarů zní velmi zajímavě. Dosud ji překonaly pouze dvě největší kryptoměny. A hladký vstup burzy Coinbas na NASDAQ může mít obrovský dopad i na trh s kryptoměnami.

Vstup Coinbas na NASDAQ dává investorům jasný signál. BUY!

Coinbase tím dává investorům a celému finančnímu světu jasně najevo, že kryptoměny už dávno nejsou jen blbým internetovým vtipem či nástojem podvodníků a zločinců. Kryptoměny vstoupily na nejvyšší pozice!

Úlisní právníci za ně v kongresu a za zavřenými dveřmi podmazávají politiky, celebrity vytvářejí vlastní NFT, multimiliardové kryptoměny vyměňují dolarové rezervy za digitální mince a zlato už patří pouze do kovošrotu, protože Bitcoin přebírá kormidlo!

Coinbase IPO bude jednou z největších událostí tohoto roku. Předprodej akcií akreditovaným investorům na privátních burzách ukazuje, že na svět brzy přibude další firma s 11-číselnou kapitalizací.

Coinbase futures na burze FTX dokonce naznačují, že burza po vstupu na NASDAQ dosáhne kapitalizace 150 miliard dolarů:

Coinbase Futures na FTX
Coinbase Futures na FTX

A pokud se něco nepokazí a o víkendu nedojde k apokalypse, Bitcoin bude opět v centru pozornosti. Na titulkách novin, ve zprávách, budou ho přebírat analytici v investičních relacích a obyčejní lidé na ulicích zoom CALL.

A co vy? Jste na to připraveni?

Přístup do naší VIP skupiny, k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte ji. Akce platí do konce velké noci!

>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<

Myslíte si, že Bitcoin příští týden dosáhne nového historického maxima?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

My ale doporučujeme používat jinou burzu, protože nabízí mnohem více možností a daleko pokročilejší funkce

Pokud jste zaškrtli první možnost, tak byste asi měli cosi přikoupit. My doporučujeme využít služby burzy Binance, kde můžete kromě Bitcoinu, Etherea a nejúspěšnějších kryptoměn tohoto roku nakupovat stovky dalších coinů a využívat pokročilejší funkce, které vám zajistí stabilní zisk.

Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a dostanete doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

A zde najdete návod na používání platformy Binance Earn, kde získáte slušné úroky za lending a staking kryptoměn.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.