Burza Kraken plánuje velký krok vpřed – Následuje Coinbase

Share This Post

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Přímé zalistování burzy Kraken se stává více pravděpodobné, říká generální ředitel Jesse Powell. Kraken, jedna z největších světových burz pro kryptoměny, má podle generálního ředitele Jesseho Powella předběžné plány jít na veřejnou burzu v příštím roce.

Kraken zveřejnil rekordní výsledky za čtvrté čtvrtletí včetně nárůstu objemů obchodů a registrace nových klientů.

První čtvrtletí zcela odfoukl celý minulý rok,“ uvedl Powell. „Loňské čísla jsme překonali již během konce února. Celý trh skutečně explodoval.“

Čtěte také – Půl miliardy USDT přišlo na burzy – Velryby chystají proražení $ 60 000 a nové ATH

Bude Kraken následovat Coinbase?

Pokud jde o potenciální debut na akciovém trhu, Powell uvedl, že rok 2022 je pravděpodobným rokem, kdy to nastane. Šlo by tak o přímé zalistování Coinbase.

Společnost Coinbase plánuje jít na veřejnou burzu 14. dubna, čímž poskytne Wall Street konvenčnější způsob, jak se dostat do povědomí kryptoměn. Na rozdíl od tradiční počáteční veřejné nabídky bude společnost zveřejněna prostřednictvím přímého zalistování. To znamená, že současní vlastníci akcií Coinbase převedou své podíly tak, aby byly k dispozici na kótování – což je krok, který zabrání zdlouhavému a nákladnému procesu upisování.

Stejně jako Kraken, i Coinbase vychází z rekordního prvního čtvrtletí, kdy tržby po nárůstu objemu obchodů o 276 % dosáhly 1,8 miliardy dolarů.

Zatím je však nepravděpodobné, že Kraken dosáhne stejného zhodnocení ve výši 100 miliard dolarů, jak mnozí analytici předpovídají pro Coinbase. Veřejné zalistování by ale přesto bylo stále obrovské.

Přístup do naší VIP skupiny k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte ji. Akce platí do konce velké noci!
>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...