Robert Kiyosaki chce nakúpiť viac bitcoinu, striebra a zlata. Prečo?

Share This Post

Robert Kiyosaki, autor bestselleru „Bohatý otec, chudobný otec“, nedávno oznámil, že plánuje nakúpiť viac bitcoinu, zlata a striebra. Čo stojí za jeho rozhodnutím a čo to znamená pre investorov?

Prečo chce nakupovať Robert Kiyosaki viac bitcoinu, zlata a striebra?

Robert Kiyosaki je známy podnikateľ, investor a autor bestselleru „Bohatý otec, chudobný otec“. Okrem toho, že patrí medzi najúspešnejších investorov, sa v rozhovoroch či na sociálnych sieťach venuje kryptomenám a drahým kovom. Zvlášť je známy svojim presvedčením o hodnote zlata a striebra ako investície s ochrannou funkciou proti inflácii a nestabilite menového systému.

Vo svojom nedávnom príspevku na Twitteri svojim viac ako 2,4 miliónom sledujúcim oznámil svoj zámer nakúpiť viac zlata, striebra a bitcoinu. Podľa Kiyosakiho sa cena bitcoinu, spolu s cenou zlata a striebra, môže v nasledujúcich mesiacoch ďalej zvyšovať.

Robert Kiyosaki okrem iného vyjadril svoje obavy ohľadom aktuálneho stavu ekonomiky a menovej politiky vlád. S ohľadom na situáciu na trhu chce zvýšiť svoje investície v týchto aktívach. Navyše vo svojom tweete označil Federálny rezervný systém, ministerstvo financií a prezidenta Spojených štátov Joe Bidena za klamára.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 28 127 USD podľa KMC.

Záver

Ako vnímate príspevok Roberta Kiyosakiho a jeho rozhodnutie nakupovať viac vyššie spomínaných aktív? Podeľte sa s nami o svoj názor do komentárov alebo na naše sociálne siete. Na celé vlákno sa môžete pozrieť pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme novo aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Related Posts

V Kórei narastá počet kryptoscamov cieliacich na mladé ženy

Nedávna štúdia odhalila nárast juhokórejských podvodov s kryptomenami, ktoré...

Největší japonská letecká společnost spouští tržiště NFT

30. května All Nippon Airways (ANA), největší letecká společnost...

JPMorgan: Pokiaľ sa bitcoin bude podobať zlatu, dosiahne 45 000 USD

Podľa analytikov bankového giganta JPMorgan by mohol Bitcoin v...

Arthur Hayes predpovedá volatilný rok 2023, po ňom má prísť silná bitcoinová rely

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Bitmex Arthur Hayes vysvetľuje, prečo...

Trezor hlási medzitýždenný nárast tržieb o 900 %

V oblasti hardvérových peňaženiek sa často spomínajú výrobcovia Ledger...

TA – predikcia ceny bitcoinu pre nasledujúce obdobie

Tento týždeň nám cenu bitcoinu ovplyvňovala veľa politika a tvorba...