Robert Kiyosaki chce nakúpiť viac bitcoinu, striebra a zlata. Prečo?

Share This Post

Robert Kiyosaki, autor bestselleru „Bohatý otec, chudobný otec“, nedávno oznámil, že plánuje nakúpiť viac bitcoinu, zlata a striebra. Čo stojí za jeho rozhodnutím a čo to znamená pre investorov?

Prečo chce nakupovať Robert Kiyosaki viac bitcoinu, zlata a striebra?

Robert Kiyosaki je známy podnikateľ, investor a autor bestselleru „Bohatý otec, chudobný otec“. Okrem toho, že patrí medzi najúspešnejších investorov, sa v rozhovoroch či na sociálnych sieťach venuje kryptomenám a drahým kovom. Zvlášť je známy svojim presvedčením o hodnote zlata a striebra ako investície s ochrannou funkciou proti inflácii a nestabilite menového systému.

Vo svojom nedávnom príspevku na Twitteri svojim viac ako 2,4 miliónom sledujúcim oznámil svoj zámer nakúpiť viac zlata, striebra a bitcoinu. Podľa Kiyosakiho sa cena bitcoinu, spolu s cenou zlata a striebra, môže v nasledujúcich mesiacoch ďalej zvyšovať.

Robert Kiyosaki okrem iného vyjadril svoje obavy ohľadom aktuálneho stavu ekonomiky a menovej politiky vlád. S ohľadom na situáciu na trhu chce zvýšiť svoje investície v týchto aktívach. Navyše vo svojom tweete označil Federálny rezervný systém, ministerstvo financií a prezidenta Spojených štátov Joe Bidena za klamára.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 28 127 USD podľa KMC.

Záver

Ako vnímate príspevok Roberta Kiyosakiho a jeho rozhodnutie nakupovať viac vyššie spomínaných aktív? Podeľte sa s nami o svoj názor do komentárov alebo na naše sociálne siete. Na celé vlákno sa môžete pozrieť pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme novo aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...