Shiba Inu prežila najvětší dump v historii – co bude dál?

Shiba Inu.
Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Seregra
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Token Shiba Inu patří zřejmě k nejvýkonnějším projektům za poslední období. Stále populárnější meme coin má při tom velkou skupinu fanoušků, ale i odpůrců. Dokáže v budoucnu předjet svého největšího konkurenta Dogecoin?

Může tě zajímat: Miliardář a bitcoinový optimista Chamath Palihapitiya věří, že Bitcoin nahradil zlato!

Shiba Inu po největším Dumpu

Psí meme coin zaznamenal za poslední dva týdny obrovský růst, který se zastavil na čísle 300 %. Potom však přišel tvrdý výplach, který dokázal stáhnout cenu o více než 40 % a to vše v rámci 24 hodin. Je to zřejmě největší propad v historii, silnější než květnový pokles po zalistování na burze Binance. Kdo způsobil propad? Podle zveřejněných údajů to byly Hodleři, kteří vlastnili 1 až 10 milionů Shiba. Malí hráči tak dokázali stáhnout 30 miliard tokenů Shiba, čímž odstartovali výprodej.

Přečti si také: Kryptoměny jsou stále klíčem k ilegalitě – Europol zřejmě zadržel členy gangu Revilla!Chceš rychle nakoupit / prodat kryptoměny a neplatit obrovské sumy za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokrádá na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Projekt se však dokázal udržet a po útoku býků byl token Shibata vystřelen zpět o 22 %. Obrovský nárůst projektu s velkou pravděpodobností přinutil malé obchodníky opět zrealizovat objednávky.

Zájem neutichá

I po výrazném Dumpu si projekt dokázal udržet obrovské objemy, což je určitě velmi pozitivní. Na velmi vysoké úrovni se drží zejména derivátové obchody s pákovým efektem.

Shiba / BUSD 30m TF.
Shiba / BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

V době psaní tohoto článku se token Shibata pohyboval na úrovni 0,00002923 USD, což představuje denní nárůst o více než 11 %. Objemy však výrazně klesly. Je tedy velmi sporné, co očekávat od tohoto nevyzpytatelného projektu.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.