Takže pokračování UPtrendu kryptoměn je potvrzeno?

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Ještě ve čtvrtek jsme upozornili, že Bitcoin začal na grafu vykreslovat formaci falling wedge (klesající klín). Tuto formaci jsme zaznamenali i během lednového propadu trhu, a nyní je tu zas. Bitcoin v průběhu jediného týdne došel do cípu klesajícího klínu a ukázkově vystřelil směrem nahoru.

Čtěte také: Toto je jediný způsob, jak může běžný člověk vydělat na kryptoměnách

Začal nový měsíc a Bitcoin stoupl o 4500 dolarů

Za posledních 24 hodin jsme zaznamenali opravdu významný růst. Z ceny 45 200 dolarů Bitcoin vyskočil až na 49 600 USD. To je růst o téměř deset procent hned po proražení klínu.

4 hodiny BTC / USD - bitstamp
4 h BTC / USD – bitstamp

Trh překonal i rezistenci na hladině 48 000 dolarů, což je bullish signál. Nyní nám v cestě stojí kulatá hladina 50 000 USD. Rezistentní pásmo v podstatě pokračuje až po 52 800 dolarů.

Zdá se, že slova skeptiků zůstanou alespoň prozatím nevyplněná. I když, ještě je příliš brzy na oslavu. Možná byl včerejší růst pouze bulltrap a brzy se trhy zhroutí ještě níže. Nebylo by to poprvé…

Nicméně on-chain analýza naznačuje, že Bitcoin se skutečně chystá dobýt nové All Time High. Nedávno vytvořil silný bullish signál. Více se dočtete v tomto článku:

Konec výprodejů? Bitcoin vytvořil silný “Buy the dip” signál!

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.