Těchto 5 kryptoměn je aktuálně nejlepších pro daytrading!

0
kryptomeny_daytrading

Většina z těch, co drží kryptoměny, už obchodovali s kryptoměnami na burze. Ať už se jednalo o dlouhodobý trading, případně krátkodobé denní obchody. V tomto článku vám představíme 5 aktuálně nejlepších kryptoměn, které jsou vhodné na daytrading, tedy na denní krátkodobé obchodování.

Daytrading

Denní obchodování je určitě jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout zisku v kratším časovém rámci. Chcete-li obchodovat tímto stylem, musíte dbát na několik faktorů, které jsou pro tuto činnost důležité. Jsou to:

1. Objemy
2. Kryptosměnárny
3. Volatilita
4. Aktivní tým
5. Nejnovější zprávy a novinky

Na základě těchto faktorů vám nyní představíme kryptoměny, které tato kritéria splňují nejvíce.

1. Ethereum (ETH)

Jako druhá největší kryptoměna na světě si Ethereum udržuje pozici na prvním místě tohoto seznamu. Ethereum má vysokou volatilitu a jeho případy použití se každým dnem zvyšují z důvodu použití smart kontraktů. Pro daytrading znamená vyšší volatilita vyšší zisk dosažený v krátkém časovém období. ETH je k dispozici téměř ve všech burzách. Aktuální tržní kapitalizace ETH je v době psaní článku je 16 191 555 101 dolarů.

2. Binance Coin (BNB)

Binance Coin byl založený na blockchainu Etherea. Před pár měsíci však tento token migroval na svůj vlastní blockchain. BNB se stal centrem přitažlivosti pro většinu obchodníků z důvodu rostoucí poptávky a popularity. Výhodou je, že díky BNB máte nižší poplatky za obchodování. Současná tržní kapitalizace mince Binance Coin je v době psaní článku okolo 2 392 175 689 dolarů.

3. Tron (TRX)

Kryptoměna Tron v poslední době oznamuje mnoho pozitivních zpráv a nových partnerství. Má velmi aktivní komunitu, přičemž samotná mince je dost nestabilní. Díky všem těmto faktorům je TRON jednou z nejlepších kryptoměn pro denní obchodování. Pokud jde o směnárny, nemáte se čeho obávat, protože Tron se nachází na většině populárních kryptosměnáren. Současná tržní kapitalizace kryptoměny Tron (TRX) je v době psaní článku okolo 1 032 826 046 dolarů.

4. EOS

Spolu s aktivní podporou týmu je EOS jednou z nejlepších kryptoměn na světě. EOS má aktuálně vysokou úroveň volatility. Denní obchodníci využívají tuto volatilitu jako výhodu pro dosažení zisku. EOS je k dispozici na většině kryptosměnáren po celém světě. EOS má tržní kapitalizaci aktuálně okolo 2 567 691 090 dolarů.

5. TrueUSD (TUSD)

TUSD je stabilní mince – tzv. stablecoin. Hodnota TUSD kolísá během dne i o několik centů – to je dost na to, že se jedná o stablecoin vázaný na dolar. TUSD si v poslední době získává dostatečnou pozornost, zejména od podvodu, kde figurovaly Tether a Bitfinex. TUSD má v době psaní článku tržní kapitalizaci přibližně 156 930 101 dolarů.

Chcete i vy obchodovat s kryptoměnami?

Zúčastněte se našeho kurzu obchodování, kde se naučíte vše potřebné! Vybrat si můžete z mnoha produktů tak, abyste byli co nejvíce spokojeni.

Co číst dál?

[Zprávy] Kam až může cena BTC spadnout – Švýcarská akciová burza nabízí BTC – Projekty, které musíte v rámci DeFi znát

Zdroj:
cryptoticker.io

avatar
  Subscribe  
Upozornit na