Tim Draper na PBW zaspieval bitcoinovú pieseň a hovoril o budúcnosti peňazí

Share This Post

Americký podnikateľ Tim Draper vystúpil na práve prebiehajúcej akcii s názvom Paris Blockchain Week 2023 (PBW), kde hovoril o decentralizácii a budúcnosti peňazí. Americký investor si tiež neodpustil zaspievať bitcoinovú pieseň o súčasnom dianí vo svete financií.

Tim Draper na PBW 2023

Americký podnikateľ a investor Tim Draper vystúpil na práve prebiehajúcej kryptomenovej konferencii Paris Blockchain Week 2023, kde hovoril prevažne o decentralizácii a budúcnosti peňazí. Na záver zaspieval bitcoinovú pesničku, ktorú vraj vlastnoručne zložil. Kúsok z bitcoinovej piesne zaznamenal youtuber Daniel Nita a zverejnil prostredníctvom príspevku na Twitteri.

Jeho celý prejav sa sústredil okolo jeho presvedčenia, že nevyhnutná zmena prichádza z decentralizovaných finančných nástrojov, ako je bitcoin, ktorý nazval bubnom, ktorý neustále znie a znie. Vo svojom vystúpení americký investor uviedol:

Otriasli našou dôverou v bankový systém… Skutočne silný vodca by túto dôveru znova vybudoval. Dôverujte bankám, ktoré teraz zostávajú, a osloboďte ich.

Podľa Drapera bola táto pieseň napísaná pred štyrmi rokmi, avšak dnes je aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým. Text sa dotýka Satoshiho, bitcoinu, bánk, vlád a túžby po novom svetovom poriadku. Pieseň je tiež reakciou na nedávny krach Silicon Valley Bank (SVB) a ďalších bankových inštitúcií.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 27 872 USD podľa KMC.

Záver

Čo si o slovách Tima Drapera myslíte vy? Aký je váš pohľad na budúcnosť peňazí? Podeľte sa s nami o svoj názor do komentárov alebo na naše sociálne siete. Celú bitcoinovú pieseň zloženú Timom Draperom si môžete pustiť pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme novo aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Related Posts

V Kórei narastá počet kryptoscamov cieliacich na mladé ženy

Nedávna štúdia odhalila nárast juhokórejských podvodov s kryptomenami, ktoré...

Největší japonská letecká společnost spouští tržiště NFT

30. května All Nippon Airways (ANA), největší letecká společnost...

JPMorgan: Pokiaľ sa bitcoin bude podobať zlatu, dosiahne 45 000 USD

Podľa analytikov bankového giganta JPMorgan by mohol Bitcoin v...

Arthur Hayes predpovedá volatilný rok 2023, po ňom má prísť silná bitcoinová rely

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Bitmex Arthur Hayes vysvetľuje, prečo...

Trezor hlási medzitýždenný nárast tržieb o 900 %

V oblasti hardvérových peňaženiek sa často spomínajú výrobcovia Ledger...

TA – predikcia ceny bitcoinu pre nasledujúce obdobie

Tento týždeň nám cenu bitcoinu ovplyvňovala veľa politika a tvorba...