TOP 3 coiny, které i během korekce udělaly +100procentní zisky

TOP 3 coiny, které i během korekce udělaly +100procentní zisky

Bitcoin aktuálně prochází korekcí. Zatímco velké kryptoměny stagnovaly, resp. jejich hodnota klesala, některé coiny udělaly neskutečná procenta. Tradeři na trhu se zaměřují na menší mince, které mají dobré fundamenty, ale ještě moc nestouply, a spekulují na zisk.

V tomto článku najdete 3 coiny, které za poslední cca týden udělaly krásné zisky. Všechny tyto mince můžete obchodovat na burze Binance. Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5% na poplatky.

THETA – Decentralizovaná video-streaming platforma na vzestupu

THETA je blockchainový projekt určený pro streamování videí. Uživatelé mohou sdílet rychlost internetového připojení a výpočetní výkon. Je to v podstatě takový decentralizovaný YouTube, který nelze cenzurovat či jiným způsobem omezit.

Cenzura na YouTube totiž začíná být obrovským problémem. Svoboda slova na této platformě významně pokulhává a kontroverznější témata na něm nemají místo. Mezi tato témata patří i kryptoměny.

THETA v roku 2021
THETA v roce 2021

THETA byl ještě před rokem pouze malý projekt. Hodnota jednoho tokenu se pohybovala okolo 0,08 USD, včera to bylo už 15 dolarů. To je roční zisk téměř 20 000%! Pokud byste před okem koupili THETA tokeny za sto eur, včera byste již měli dvacet tisíc.

Včera THETA za poslední týden stoupla o 90%, čímž se probojovala na 9. příčku v kapitalizaci.

Čtěte také: Medvědi zatínají zuby do Bitcoinu – Je $50 000 dobrá cena na nákup?

DENT – 250% za týden, k ATH má ale zatím daleko

Projekt DENT funguje od roku 2017 a jeho cílem je způsobit menší revoluci ve sdílení mobilních dat. Uživatelé mohou přes DENT nakupovat a prodávat data doma i v zahraničí a vyhnout se tak obrovským roamingovým poplatkům.

DENT v roku 2021
DENT v roce 2021

DENT byl ještě v únoru téměř mrtvý a obchodoval se za cenu 0,0001 dolaru. Předevčírem se však chvíli obchodoval za 0,015 dolaru, takže během měsíce udělal zisk 15 000%. Stále má ale velmi daleko ke svému historickému maximu. V lednu 2018 se totiž obchodoval za 10x vyšší cenu.

Nenašli jsme žádné zajímavé zprávy, které by způsobily tento růst. Je dost možné, že jde o pump-n-dump schéma. Dejte si na takové shitcoiny bez jakéhokoliv fundamentu pozor.

Z nuly na 6000% za týden – Zombie shitcoiny ožívají a my víme proč

Harmony ONE

Harmony je zajímavý blockchainový projekt, který podporuje sharding – technologii, která umožňuje škálování výkonu a mnohem vyšší rychlosti. I Ethereum se v roce 2021 připravuje na přechod na shardovací blockchain.

Harmony také podporuje tvorbu a fungování decentralizovaných aplikací. Vývojáři mají v plánu do konce tohoto roku spustit cross-chainovou infrastrukturu, která umožní přenos dat, mincí, či celých aplikací mezi Harmony a dalšími blockchainy.

Harmony v roku 2021
Harmony v roce 2021

Cena nativního tokenu Harmony chainu od začátku roku stoupla o cca 7000%. Aktuální historické maximum je 0,21 USD. ONE za posledních cca 7 dní narostl o 160%.

Mohlo by vás také zajímat: POTVRZENO! Tesla přijímá platby v Bitcoinech! Odstartuje to bullrun na 100 000 dolarů?

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.