TOP 3 kryptoměny s potenciálem vytvořit velké zhodnocení do konce roku

Kryptoměny s potenciálem,
Kryptoměny s potenciálem, zdroj: shutterstock.com/Autor: Wit Olszewski
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Poslední dny to na grafech altcoinů vypadá velmi bídně. Pro investory je to ale velká příležitost nakoupit kryptoměny znovu za velmi zajímavou cenu. Důležité je hlavně si vybírat kvalitní projekty, které nejsou pump and dump, ale zaručují kvalitu aktiva a nabízených služeb či produktů. Pojďme se podívat na to, které kryptoměna mají velký potenciál zisku.

Ethereum

Ethereum v závěru tohoto roku může čekat velmi plodné období. Kromě několika velkých konferencí je hlavním tématem velký update, který by měl proběhnout zhruba kolem 27. 10. 2021, konkrétně v bloku 74240. Půjde o první velký Beacon Chain update. Cílem bude ještě více se přiblížit k úplné integraci ETH 2.0 sítěEthereum kromě toho mělo za posledních 12 měsíců několik dalších významných vylepšení a ve srovnání s rokem 2020 je tato kryptoměna aktuálně k nepoznání. Není pochyb, že právě to bude lákat investory. Mezi hlavními a stabilními highcap mincemi (nepočítaje převážně nové mince jako SOL a podobně) jde společně s Binance Coinem o jeden z nejvíce ziskových highcap altcoinů.

Binance coin – Může překvapit

Burza Binance se po posledních problémech znovu začíná vracet do normálu. Nové regulační pravidla zatím zvládá velmi dobře a vyhnula se jakémukoliv zákazu. Naopak, což je velmi pozitivní, tak burze se podařilo spustit NFT tržnice a nadále si udržuje největší objemy ze všech kryptoměnových burz. Pracují i na různých jiných projektech jako je charita a Binance smartchain. Pokud by mince Binance coin byla do konce roku ještě více ziskovou kryptoměnou než Bitcoin, tak by to nemuselo být žádné překvapení.

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Bitcoin – Vše může změnit

Poslední měsíce roku jsou obvykle na altcoinovém trhu dost negativní. Až kolem Vánoc začíná ať už dlouhodobá nebo krátkodobá altcoinová sezóna. Takto to vypadalo na trhu vždy poslední roky. Mohlo samozřejmě jít pouze o náhodu. Podle času se na burze neobchoduje a čas nemá žádný vliv na cenový vývoj kryptoměn. Co však i nadále zůstává jako velmi důležitý faktor, je to, že při aktuálním růstu Bitcoinu všechny ostatní altcoiny ztrácejí výrazně na hodnotě. V minulosti takový trend často trval i měsíce. Proto jako alternativní možností, jak by trh mohl vypadat například za 3 měsíce, je to, že si Bitcoin vezme zpět svou dominanci a půjde například na 50 % kapitalizace z celého trhu. Nemuselo by být proto žádným překvapením, kdyby mezi top 20 altcoiny byl právě Bitcoin ten nejziskovější za poslední 3 měsíce v roce.

Může tě zajímat: Miliardář a bitcoinový optimista Chamath Palihapitiya věří, že Bitcoin nahradil zlato!

Závěr – pořiďte kvalitní kryptoměny

Nadále se určitě třeba řídit pravidlem, že investovat do neznámých kryptoměn je spíše gambling než seriózní obchodování, resp. investování na burze. Na druhou stranu není třeba to zbytečně přehánět až tak, že nakoupím pouze Bitcoin a to je všechno. Správné rozložené portfolio do kvalitních projektů je úplný základ.

Přečti si také: Kryptoměny jsou stále klíčem k ilegalitě – Europol zřejmě zadržel členy gangu Revilla!

Jak na burze eliminovat riziko se dozvíš v tomto videu:

 


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.