Soudní spor Ripple vs. SEC pokračuje – po útoku právníků dosáhl token XRP 9 % růstů

XRP od Ripple
XRP od Ripple. Zdroj: Shutterstock, radhikarana
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Kauza Ripple vs. SEC stále neutichá. Po posledním útoku právníků z Ripple se token XRP vyšplhal o 9 %.

Přečti si také: Kryptoměny jsou stále klíčem k ilegalitě – Europol zřejmě zadržel členy gangu Revilla!

Ripple vs. SEC

Soudní spor mezi SEC a Ripple nadále pokračuje. Právníci XRP se tentokrát obuli do bývalého ředitele podnikových financí SEC, Billa Hinman, který ještě v roce 2018 vyslovil věru o tom, že Ethereum nepovažuje za cenný papír. SEC se hájí tím, že to byl jeho vlastní názor a ne názor celé komise. Ripple následně zaútočila sérií mailů, nad kterou se dá polemizovat. Pokud je pravda, to co Hinman řekl, zřejmě u soudu lhal. Soudce tvrdě zakročil a přinutil SEC, aby do 15. října předložila maily, které se týkají daných tvrzení.

Právníci společnosti Ripple se samozřejmě chopili šance. Chtějí přinutit SEC, aby si vybrali jedno ze dvou stanovisek. Buď je Hinmanův názor jeho vlastní nebo to byl projev politiky.

Může tě zajímat: Miliardář a bitcoinový optimista Chamath Palihapitiya věří, že Bitcoin nahradil zlato!

Chceš rychle nakoupit / prodat kryptoměny a neplatit obrovské sumy za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokrádá na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Mimo jiné ze strany SEC podle právníků přišlo k zanedbání více než 30 000 žádostí o přijetí RFA. SEC následně reagovala, že tyto úkony pro ně znamenaly více než 100 hodin práce. RFA se používají pro rychlé dosažení konsensu o záležitostech mezi protistranami v soudním řízení.

Token XRP dosáhl po útoku právníků slušný 9 % růst.

XRP / BUSD 30m TF.
XRP / BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.