[AKCIA] Už iba posledné hodiny trvá 30% zľava 3-mesačné členstvo Standard L

0
plaz zlava trading11

Bitcoin v poslednej dobe robí divy. Letí hore a včera dokonca prekonal
10 000 $. Týmto tempom bude čoskoro na ATH a potom ešte vyššie. Chcete zarobiť na kryptomenách? Skvelé! Často však nestačí len nakúpiť a čakať. 

Ono to vyzerá jednoducho, ale v momente keď nakúpite máte kožu na trhu. Vaše uvažovanie zatemnia emócie a budete reagovať iracionálne. Hlavne ak nemáte kvalitnú obchodnú stratégiu a dokonale neovládate technickú analýzu.

V takých momentoch je dobré spoľahnúť sa na profesionálov, ktorí vedia čo robia. Na Trading11 každý týždeň publikujeme desiatky technických analýz a usmernení. Všetko tvoria profesionálni obchodníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí u nás prispievajú už nejakú dobu.

Chcete vidieť ako pracujú? Žiadny problém. Všetky analýzy publikované pred 17.6. sú verejne prístupné.

Pri nás budete musieť makať!

S nami nezbohatnete. Nepovieme vám kedy nakúpiť a kedy predať. Ak chcete signály, na to sme sa spojili s Crypto Kingdom (viac info tu). U nás budete musieť všetko dokázať sami tým, že sa začnete vzdelávať a pokúsite sa preniknúť do hlavy naším traderom.

Tí dávajú svoje myšlienky každý deň na web, takže o študijné materiály nebudete mať núdzu.

Naše služby ponúkame za zďaleka najlepšie ceny (4-10 x lacnejšie ako konkurencia) a do konca týždňa navyše môžete využiť až 30% zľavu na členstvo Standard L, vrámci ktorej dostanete prístup do platenej VIP sekcie až na 90 dní. Akcia však končídnes, takže ak ju chcete využiť, poponáhľajte sa!

Odkaz na stránku členstva

Platiť môžete klasicky kreditnou kartou alebo Bitcoinom. Ale dajte si pozor na poplatky, pokiaľ posielate BTC z burzy! Ak pošlete zlú čiastku, platba sa nám nespáruje.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na