Väčšina bitcoinových adries je aktuálne v strate

Share This Post

Najnovšie dáta analytickej spoločnosti IntoTheBlock ukazujú, že viac ako 50 % bitcoinových adries po celom svete sa aktuálne nachádza v strate. Aké ďalšie informácie plynú z dát spoločnosti IntoTheBlock?

Viac ako 50 % bitcoinových adries v strate

Analytická spoločnosť IntoTheBlock, ktorá monitoruje dianie na blockchaine, uvádza podľa posledných dát, že viac ako 50 % bitcoinových adries sa v súčasnej dobe nachádza v strate. Stalo sa tak prvýkrát od krachu v marci 2020, ktorý spôsobila pandémia Covid-19.

Údaje spoločnosti IntoTheBlock ukazujú, že 24,6 milióna bitcoinových adries z celkových 47,9 milióna sa teraz nachádza v červených číslach. Analytická spoločnosť označila za stratové tie adresy, ktoré dostali bitcoiny za vyššiu cenu ako 16 069 USD.

Vedúci výskumu IntoTheBlock Lucas Outumura vo svojom príspevku na platforme Medium uvádza, že historicky väčšina hlavných kryptomenových aktív klesá na budúcom medveďom trhu menej ako na predchádzajúcom. Vo svojom príspevku uvádza:

V roku 2015 dosiahlo množstvo držiteľov, ktorí prišli o peniaze na svojich bitcoinoch, 62 %. V r. 2018 to bolo 55 % a aktuálne sme na 52 %.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 16 500 USD podľa KMC.

Zatiaľ čo v novembri minulého roku dosiahol bitcoin svoje historické maximum, v súčasnej dobe je to skôr naopak. Na celú správu Lucasa Outumura na portáli Medium sa môžete pozrieť pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme novo aj na LinkedIn, kde zdieľame najlepšie články. Smelo nás tam môžete sledovať. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream.

Zdroj: medium.com

Related Posts

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...

Peněženky s USDC stablecoiny vzrostly v roce 2023 o 59 %

Počet peněženek obsahujících minci USDC v hodnotě alespoň 10...

Zlato na steroidech? Korelace bitcoinu a zlata v roce 2023

Korelace mezi bitcoiny a zlatem se během roku 2023...