Velryba z roku 2010 poprvé po jedenácti letech pohnula svými Bitcoiny

Velryba z roku 2010 poprvé po jedenácti letech pohnula svými Bitcoiny

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Nedávno se vzbudil skutečný Bitcoinový veterán. Analytik Antoine Le Calvez si všiml zajímavý pohyb na BTC blockchainu. Ze dvou peněženek, které vznikly ještě 10.6.2010, se nedávno pohnulo 100 BTC. Hodnota mincí byla v době vytěžení minimální, dnes by se daly prodat za pět milionů dolarů. Jejich hodnota se za 11 let zvýšila 622 500krát.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Jde o výjimečné Bitcoiny, které byly vytěženy ještě před érou grafických karet. Tehdy celou práci odvedly procesory. Teprve později se prvním programátorům podařilo úspěšně těžit Bitcoin pomocí GPU se stovkami jader.

Miner veterán byl za svou trpělivost bohatě odměněn. V době ekonomické krize, kdy podniky krachují, poslal (pravděpodobně pouze část) svého kryptoměnového majetku na burzy a utržil za to obrovské peníze.

Polovina mincí skončila na německé P2P burze bitcoin.de, která od roku 2011 zprostředkovává nákupy a prodeje kryptoměn. Druhá polovina zatím sedí na nové adrese a čeká na kupce. Forknuté mince jako Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Bitcoin Diamond apod. se zatím nikde nepohnuly. Hodnota těchto forků je oproti samotnému Bitcoinu minimální, ale přesahuje 100 000 dolarů. Nejde tedy o zanedbatelnou částku.

Pokud chcete investovat do Bitcoinu nebo jiných kryptoměn, učiňte tak přes bezpečnou a ověřenou burzu, která vás neokrádá na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme Binance. Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5% z poplatků při obchodování. 

HODL – Nejlepší cesta k úspěchu ve světě kryptoměn

Neznámý veterán tak ukazuje cestu nováčkům, kteří do kryptoměn investují až teď a touží po velkých ziscích. Tak rychle to bohužel nepůjde. Na to skutečné bohatství si budete muset nějakou dobu počkat. Ale co je to jedna dekáda oproti délce lidského života?

620 tisíc násobného zhodnocení se už asi nedočkáme, ale pár tisíc procent je docela reálný cíl. V roce 2018 skeptici křičeli na plné plíce, že Bitcoin zkolabuje, že je to Ponziho schéma, že už nikdy nedosáhne 20 000 dolarů. A že lidé, kteří ho tak draze nakoupili, se mohou se svými penězi rozloučit. A podívejte se, kde je Bitcoin dnes. Investuje do něj firma nejbohatšího muže na světě.

Pokud chcete vydělat nějaké peníze na kryptoměnách, je velmi důležité udělat to správně a mít nastavenou mysl. Nováčci se většinou zaseknou v jedné z mnoha pastí, které pro ně trh přichystal, a v konečném důsledku pouze zbytečně přicházejí o peníze. Toto je nejlepší způsob, jak zbohatnout na Bitcoinu:

Toto je jediný spôsob, ako môže bežný človek zarobiť na kryptomenách