Velryby přesouvají stovky milionů mincí XRP! O co jde?

Share This Post

Dlouho stagnující XRP si za posledních sedm dní připsalo ke své hodnotě více než 10 % a pomaličku se snaží přesáhnout cenu 1 USD.

Vypadá to ale tak, že se s kryptoměnou něco chystá. Podle údajů stránky Whale Alert si tento týden některé velryby přesouvaly stovky milionů mincí. Hodleři navíc očekávají, že brzy dojde k „airdropu“ z projektu pod názvem Sologenic.

Přečti si také – Mobilní operátor Vodafone jde na aukci s první SMS na světě – NFT půjde na dobročinnost!

Jak se daří kryptoměně XRP?

Poslední dobu je kontroverzní kryptoměna XRP v pohybu. Mince si totiž za poslední týden připsala více než 10 % a za poslední rok je stále v plusu více než 50 %. Hodnota dosahuje téměř 2 % z celé kryptoměnové ekonomiky. Avšak 12měsíční zisky XRP jsou mnohem nižší, než má většina kryptoměn v první desítce. Podle těchto čísel lze usoudit, že o minci mají lidé stále zájem a věří jí i nadále, a to vše navzdory probíhajícímu soudnímu procesu vůči společnosti Ripple.

Kromě toho, se mince společnosti Ripple stále pohybuje o 75 % níže od svého all-time high. Cenový vrchol byl dosažen v lednu 2018. Za pár týdnů to už budou 4 roky.

Pohyby mincí XRP naznačují, že se v zákulisí něco chystá. Kryptoměna za poslední dny zaznamenala velké pohyby z velkých peněženek. Whale Alert zachytilo 17 700 000 mincí v hodnotě 15 milionů dolarů přenesených z Bitso do neznámé peněženky. Bot také zachytil 20 000 000 XRP přenesených z Bithumb do další samozřejmě anonymní peněženky.

Whale Alert později zaznamenal ještě jeden signifikantní pohyb – tentokrát bylo přeneseno 231 110 322 XRP v hodnotě 191 milionů USD.

Mezi nejaktivnější burzy, kde lze kryptoměnu koupit, patří Binance, Crypto.com či Huobi.

Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti použít burzu Binance. Nemáš ještě účet na Binance? Vytvoř si jej nyní přes >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

Očekává se airdrop od společnosti Sologenic

Pohyb aktiv těchto velryb podle mnohých naznačuje, že aktivita přichází od lidí, kteří vědí něco, co většina komunity ne. Sologenic, společnost využívající minci XRP, plánuje vypustit token s názvem SOLO všem držitelům XRP. Cílem projektu je stát se nejvlivnějším blockchainovým projektem na světě, a to překlenutím mezery mezi tradičními finančními trhy a kryptoměnami.

Kromě toho projekt připravuje i další novinku, token pod názvem Coreum (CORE). Vedení firmy Sologenic vysvětluje, že SOLO bude k dispozici pro obchodování pomocí decentralizované platformyDostupných bude celkem 400 000 000 SOLO. Tým tvrdí, že mince se vydávají na ledgeru od XRP.

Mohlo by tě zajímat – Bývalý šéf Twitteru Jack Dorsey tvrdí, že Bitcoin v budoucnu nahradí americký dolar

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....