Whatsapp zavádí v USA kryptoplatby prostřednictvím chatu

Share This Post

Chatovací aplikace WhatsApp společnosti Meta skočila do kryptointegrace prostřednictvím nového pilotního programu spuštěného ve Spojených státech. 

Aplikace podle Stephana Kasriela, šéfa Novi , a Willa Cathcarta, šéfa WhatsAppu, testuje krypto platební funkci podporovanou firemní peněženkou Novi a stablecoiny Pax Dollars (USDP).

Přečti si také: Analýza LTC – nachází se cena na dlouhodobém dně? Reverze není potvrzena

Pilotní krypto platební program byl povolen pro omezený počet lidí v USA, jak Kasriel odhalil prostřednictvím svého osobního účtu na Twitteru. Tato funkce umožňuje uživatelům odesílat a přijímat peníze z Novi přímo z aplikace, jak je vidět na obrázku níže.

Zdroj: Stephane Kasriel přes Twitter
Zdroj: Stephane Kasriel přes Twitter

Tato funkce bude přístupná z chatu uživatele, kde si bude moci vybrat částku, která má být odeslána. Později bude vidět jméno příjemce a částka, která má být přijata, zároveň bude uživatelům umožněno připojit své debetní karty.

Snadné, jako odeslat zprávu

Díky tomu bude proces zasílání finančních prostředků pomocí kryptoměn a WhatsAppu, alespoň v USA, „snadný jako odeslání zprávy“. Šéf Novi oznámení komentoval následovně:

„Od chvíle, kdy jsme před pouhými šesti týdny představili pilotní verzi Novi, jsme mohli testovat a učit se, které funkce jsou pro lidi nejdůležitější, a zaměřit naše úsilí na to, abychom je ještě vylepšili.“

Vyzkoušej náš produkt VIP signály! Co v něm najdeš? Kompletní přehled, analýzy a signály na 50 párů. Každý den pro tebe naši tradeři připravují kompletní náhledy do jejich aktuálně otevřených obchodů. Zároveň získáš přístup na pravidelné streamy a webináře zcela zdarma. >>> Chci koupit VIP členství <<<

Podle oficiálního příspěvku společnosti Novi budou uživatelé moci posílat a přijímat finanční prostředky „tak často, jak budou chtít v několika jednoduchých krocích“. Aby uživatelé měli přístup k této funkci, musí si vytvořit nebo přihlásit své účty Novi. To pomůže detekovat „podezřelou aktivitu“.

Společnost tvrdí, že finanční informace jejích uživatelů budou šifrované. To zahrnuje dokumenty, ID a fotografie, které musí každý uživatel nahrát, aby získal přístup k digitální peněžence. 

Mohlo by tě zajímat: Prezident Salvadoru Bukele se na Twitteru „obul“ do významného kritika Bitcoinu Petra Schiffa!

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....