Analýza ETH – cena po překonání sideway struktury pravděpodobně dosáhne nového ATH

ETH překoná své ATH
ETH překoná své ATH: Zdroj: Shutterstock.com/Jin Odin

ETH dosahuje mnohem vyššího retracementu než samotný Bitcoin, což se odráží na páru BTC/ETH. Přesto se cena Etherea pohybuje sideway. Od dvojitého vrcholu na hladině cca 4 800 $ však cena není až tak vzdálená. Podaří se jí jít na nové maximum, nebo si budeme muset na tento průraz ještě počkat?

Cena od minima svým následným růstem vymazala téměř celou korekci, která růstu předcházela. Přesto může mít problém překonat poslední ATH a sideway struktura může pokračovat. Taková struktura je však těsně pod ATH, což představuje býčí signál k pokračování rostoucího trendu.

ETH/USD 4H
ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

V naší VIP skupině každý den obchodujeme a analyzuje 50 párů na různé kryptoměny, forex a indexy. Přidej se do naší živé komunity a získej bezkonkurenční náhled do tržních analýz, díky kterým budeš mít přehled o všem, co se děje na trhu. >>> Objednat VIP členství <<<

Přečti si také: Analýza LTC – nachází se cena na dlouhodobém dně? Reverze není potvrzena

ETH je stále sideway

Sideway struktura ETH má support na hladině cca 4 000 $. Tato zóna představovala předchozí dlouhodobé maximum, které vzniklo začátkem září. I toto otestování tedy představuje býčí signál. Nejbližší rezistence se nacházejí na hladinách 4 600 $ a 4 800 $. 

V současnosti tedy Ethereum pokračuje v sideway struktuře těsně pod ATH a pravděpodobně současný krátkodobý rostoucí leg nebude ten přelomový. Přesto z dlouhodobého hlediska Ethereum dosahuje rostoucích minima i maxima a trend zůstal beze změny.

Mohlo by tě zajímat:

Prezident Salvadoru Bukele se na Twitteru „obul“ do významného kritika Bitcoinu Petra Schiffa!

Island bojuje s nedostatkem elektrické energie – těžba kryptoměn bude zřejmě omezena

Dočkáme se oživení ceny BTC začátkem roku 2022? Trh musí nejprve vychladnout

Nejbohatší muž Asie vyzdvihuje blockchain a metaverzum – tvrdí, že jsme svědky digitální revoluce


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.