[Zprávy] Decentralizovaná burza kryptoměn CryptoBridge oznámila, že ukončuje svoji činnost – Binance přidala čtyři obchodní páry ruského rublu

0
zprávy, news, newspaper

Přinášíme vám stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv uplynulého dne. A na co se můžete těšit? Decentralizovaná burza kryptoměn CryptoBridge oznámila, že ukončuje svoji činnost, Binance přidala čtyři obchodní páry ruského rublu a více než polovina všech Bitcoinů v oběhu neopustila peněženku déle než rok.

Decentralizovaná burza kryptoměn CryptoBridge oznámila, že ukončuje svoji činnost
Japonská holdingová společnost SoftBank představila novou debetní kartu se zabudovanou krypto peněženkou
Binance přidala čtyři obchodní páry ruského rublu
Více než polovina všech Bitcoinů v oběhu neopustila peněženku déle než rok
Vitalik Buterin ohlásil svou solidaritu s Virgil Griffithem, americkým občanem zatčeným v Severní Koreji

Decentralizovaná burza kryptoměn CryptoBridge oznámila, že ukončuje svoji činnost

Ve svém oznámení burza varuje uživatele, že všechny služby a servery firmy budou ukončeny po 15. prosinci. Uživatelé si budou moci vybrat prostředky z burzy do konce roku. Vklady však budou uzavřeny již po 3. prosinci. Jako hlavní důvody pro své rozhodnutí burzu uzavřít společnost uvádí současné tržní podmínky, stále přísnější regulace a nedostatek finančních prostředků

Nízká likvidita je totiž tím hlavním problémem, kterému čelí decentralizované burzy. To brání jejich schopnosti konkurovat centralizovaným burzám.

Japonská holdingová společnost SoftBank představila novou debetní kartu se zabudovanou krypto peněženkou

Podle zveřejněné tiskové zprávy vyvinula SoftBank, ve spolupráci s vývojářem karet Dynamics, debetní kartu s vestavěnou blockchain peněženkou. Nový produkt se jmenuje SBC Wallet Cards a lze jej použít jako tradiční debetní kartu nebo blockchainovou peněženku.

Spotřebitelé mohou používat integrovanou blockchainovou peněženku jako digitální měnové úložiště a získávat informace, týkající se zůstatku, v reálném čase. V současné době je karta k dispozici výhradně v Japonsku, ale SoftBank v budoucnu plánuje tento produkt uvést na trh také v jihovýchodní Asii, Jižní Koreji, Spojených státech a Dubaji.

Mohlo by vás zajímat: Technologie Proof of Stake může zaručit pasivní příjem. Co o ní potřebujete vědět?

Binance přidala čtyři obchodní páry ruského rublu

Mezi první obchodní páry s rublem patří Binance Coin, Bitcoin, Ethereum a XRP. Přidáním obchodních párů Binance pokračuje ve svých vstřícných krocích k Rusku. Prvním z těchto kroků bylo zavedení obchodování s rublem na Binance platformě koncem října letošního roku.

Ředitel burzy již dříve pochválil ruský postoj a označil jej za důležitý pro kryptografický průmysl a průmysl blockchainu. Uznal talent v oblasti počítačové vědy v Rusku a zašel dokonce tak daleko, že nazval prezidenta Vladimíra Putina nejvlivnější osobou v oboru blockchainu.

Více než polovina všech Bitcoinů v oběhu neopustila peněženku déle než rok

Více než 60 % celkového počtu Bitcoinu v oběhu neopustilo peněženku déle než rok, což jen zdůrazňuje poptávku mezi investory.

Z přibližně 18,08 milionu vytěžených Bitcoinů jich zůstalo od roku 2018 ve stejné peněžence 11,58 milionu. Toto číslo je skutečně pozoruhodné, protože v té době vyrostla cena z 3 100 dolarů až na 13 800 dolarů. Podle údajů se v posledních letech počet spících Bitcoinů prudce zvýšil. Trend zůstal nedotčen jak při býčím, tak i při medvědím trhu, což jasně signalizuje touhu investorů spíše šetřit než utrácet. A to bez ohledu na ziskovost.

Vitalik Buterin ohlásil svou solidaritu s Virgilem Griffithem, americkým občanem zatčeným v Severní Koreji

Spoluzakladatel Etherea, Vitalik Buterin, ohlásil svou solidaritu s Virgilem Griffithem, americkým občanem zatčeným za jeho vzdělávací aktivity v Severní Koreji. V tweetu zveřejněném 1. prosince Vitalik sdílel odkaz na blogový příspěvek, který zveřejnil generální ředitel blockchainové společnosti Enrico Talin, a který apeloval přímo na spoluzakladatele Etherea, aby zahájil petici na podporu Griffitha.

Co číst dál?

[Recenze] Crypto Kingdom – Jak fungují signály?

avatar
  Subscribe  
Upozornit na