[Zprávy] Ethereum Classic varuje před scamem spojeným s nedávným hard forkem – Burza FTX zahájila obchodování s Bitcoin opcemi

0
altcoiny, altcoin, link

Přinášíme vám stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv uplynulého dne. A na co se můžete těšit? Ethereum Classic varuje před scamem spojeným s nedávným hard forkem, Burza FTX zahájila obchodování s Bitcoin opcemi.

Ethereum Classic varuje před scamem spojeným s nedávným hard forkem
Burza Huobi oznámila spolupráci s realitní firmou ve Spojených arabských emirátech – novinkou bude platba nemovitostí kryptoměnami
Burza FTX zahájila obchodování s Bitcoin opcemi

Ethereum Classic varuje před scamem spojeným s nedávným hard forkem

Vývojová organizace Ethereum Classic varuje veřejnost před možným podvodem, který se pokouší využít uživatelé den po hard forku této kryptoměny. Včera Ethereum Classic aktivovalo hard fork pod názvem Agharta, jejímž cílem je zlepšit interoperabilitu se změnami protokolu zavedenými do jejího blockchainu.
Ovšem tato událost nedala spát neznámým pachatelům, kteří se pokusili využít události a prodávali podvodné mince Agharta, přičemž žádné neexistovaly. Tento podvod se objevil na Twitteru, kde koloval odkaz na podvodnou stránku. Jakmile uživatelé na web vstoupí, vyzve je k zadání a uložení hesla, aby si vytvořili novou, vyhrazenou peněženku. Tím pádem přijdou o citlivé informace.

Burza Huobi oznámila spolupráci s realitní firmou ve Spojených arabských emirátech

Burza kryptoměn Huobi uzavřela partnerství s Fäm Properties, technologicky řízenou realitní kanceláří se sídlem v Dubaji, s cílem nabídnout možnosti plateb kryptoměnami pro své investory do nemovitostí.

Konkrétně partnerství umožňuje přijímat platby v kryptoměnách, jako jsou Bitcoin, Ethereum, XRP a další TOP kryptoměny, stejně tak jako stablecoiny. Společnost Huobi, která má licenci Dubai Multi Commodities Centre (DMCC), poskytovatele infrastruktury pro rozšiřování obchodu s komoditami v Dubaji, zajistí, aby transakce klientů Fäm byly v souladu se zákonem. Firma poskytne Fämu likviditu a zdroje, aby usnadnila virtuální platby peněz pro zákazníky.

Burza FTX zahájila obchodování s Bitcoin opcemi

Burza kryptoderivátů FTX, zahájila obchodování s Bitcoin opcemi. Burza uvedla, že objem opcí obchodovaných na burze dosáhl 1 milion dolarů za přibližně 2 hodiny.

Oznámení sice neuvádí, které všechny kryptoměny jsou podporovány právě spuštěnými možnostmi na platformě, ale webové stránky zobrazují pouze možnosti založené na Bitcoin. Doufáme, že jich přibude víc.

Podle internetových stránek s údaji o kryptoměnách CoinGecko je FTX osmou nejvyšší burzou kryptoměn, co se týče objemu, kdy za 24 hodin obchoduje 277,8 milionu dolarů. Společnost FTX byla založena na počátku roku 2019 a poskytuje profesionální produkty pro obchodování s deriváty včetně čtvrtletních a trvalých smluv na různá kryptoaktiva, páky a služby over-the-counter.

Co číst dál?

Kryptoměna Phoneum (PHM) je na burze! Znáte ji?

avatar
  Subscribe  
Upozornit na