Kryptoměna Phoneum (PHM) je na burze! Znáte ji?

0
phoneum_burza_predaj_PHM_earn

Svět kryptoměn ovládají i kryptoměny, které byly určeny vysloveně pro zábavu. Za hraní množství aplikací a her odměňuje vlastní kryptoměnou. Příkladem je RollerCoin, Soul Token nebo Phoneum PHM, kterou jsme již dříve představili. Tvůrci pokročili dále…

Kryptoměna Phoneum (PHM) je na burze! Znáte ji?

Nenápadná kryptoměna, jejíž vývojáři dodnes vytvořili 7 aplikací, se dostala konečně na první burzu. Jde sice o menší neznámější burzu, ale bez problémů je možné na ní prodat své PHM, které získávali uživatelé více než rok.

phoneum_apps

Získávat tuto kryptoměnu se dá jen hraním jejich Android her. Všechny hry vám Phoneum posílají na jednu společnou peněženku. Hráči, kteří dodnes hrávali tyto hry a nemohli PHM nikde zaměnit, mají konečně příležitost.

Phoneum můžete prodat za Ethereum

Malá burza Probit.com, která Phoneum zalistovala, vám Phoneum může prodat za Ethereum. Ten si následně můžete poslat na peněženku. Minimum na zaslání PHM z hlavní walletky je 30 000 PHM. To se v době článku rovná 0,0084 ETH, což je ekvivalent 1,08 .

Kolik můžete v PHM získat?

Vzhledem k možnosti hraní sedmi aplikaci můžete získat několik stovek tisíc PHM za měsíc + více než 12 druhů ostatních kryptoměn, mezi kterými jsou Ethereum, Bitcoin, Doge, EOS, XRP, XLM a jiné


K dispozici jsou:
  • Crypto Connect 3
  • Crypto Planet
  • Cloud Earning PHM
  • Crypto Treasures
  • Treasure Battle
  • Treasure Stairs – Secret Quests Minigame
  • Cannon Blast – Crypto Treasures Minigame

Přičemž Cloud Earning stačí mít jen puštěn a kliknout na Claim jednou za týden. Takže bez námahy a ztráty času. Ostatním apkám je třeba věnovat nějaký čas a k aplikaci Crypto Treasures jsou přímo přiřazeny poslední dvě.

Jde jen o to, jak to umět aktivně využívat. Je to totiž hltač času a věnovat ho jen tímto apkám za účelem výdělku je čirý nesmysl. Všechno je to o tom, co děláte s mobilem ve volném čase. Raději než číst facebook využívat něco, co vám přinese alespoň nějaké drobné. 🙂

A kdoví, cena PHM se může zvednout. Společnost potenciál rozhodně má. Phoneum je Ethereum ERC20 token a je tedy i přímo závislý na ceně Etherea. Množství společností, které vyvinuly cryptoearn aplikace, se za dva roky nepohnulo a některé i zanikly. Phoneum postupuje a rozhodně ho budeme sledovat.

Můžete si přečíst také:

Hromadná žaloba proti Bitfinexu žije dál – Měly by mu projít manipulace s Tetherem? + ANKETA

avatar
  Subscribe  
Upozornit na