01.04.19 Technická a fundamentálna analýza QKC/BTC

0
jamaica bob

V časoch kedy sa Bitcoin rozhoduje čo ďalej sa vždy pozerám na zaujímavé altcoiny. Jedným z nich je po technickej aj fundamentálnej stránke QKC.

Technická analýza

Z hľadiska grafu som si vybral 12H timeframe. Na grafe nižšie môžeme vidieť ABC korekciu. Vlna A mala 5 menších sub-vĺn po ktorej prišla ostrá korekcia, ktorá sa zastavila takmer na 0.618 fibonacci úrovni čo je takmer ideálna situácia na trading. Po odraze z danej hladiny graf začal tvoriť vyššie highs a vyššie lows. Momentálne už prekonal aj rezistenciu 903 satoshi a pri rastúcich objemoch pokračuje v up trende.

Prvá silná rezistencia bude 1426 satoshi a teda vrchol vlny A. Teoreticky to môže byť váš prvý target, kde treba vyťahovať zisky. Ak však tento level prekonáme, tak môžeme kľudne cieliť vyššie viď obrázok.

Fundamentálna analýza

Okrem dobre vyzerajúceho grafu má tento coin aj dve zaujímavé udalosti a to konkrétne :

Do 30.4 – Network launch
Do 30.4 Mainnet

Na základe histórie už vieme, že spustenie Mainnetu je veľmi silná udalosť na ktorú sa špekuluje a daný coin pred Mainnetom rastie

Zhrnutie

Podľa technickej analýzy by mal tento coin stúpať. Bonusom a čerešničkou na torte, ktorá by mala podporiť rast je blížiaci sa Mainnet

Graf
12H, Binance

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na