07.04.19 Technická analýza LRC/BTC Zatím běží vše podle plánu

head and shoulders trading11 analyza
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Na možný růst ve spojení s Loopring a formaci H&S jsem upozornil v předchozí analýze. Za poslední čtyři dny cena LRC pořád roste. Jestliže bude týden končit v úrovni resistance 0.00001800 – 0.00001900 BTC, bude výsledná podoba weekly svíce více než pozitivní. Silný výprodej z 01.04 a 02.04 dokázal zbytek týdne otočit a dokonce přetavit v růstovou weekly svíci. Na tom je vidět, že býci jsou připraveni převzít kontrolu nad vývojem LRC.

Střednědobý trend ……………………………….. UPternd
Dlouhodobý trend ………………………………… Downtrend

Zatím samozřejmě není vyhráno, nicméně se zdá, že dlouhodobá formace H&S se začíná probouzet k životu. Mohlo by se snadno stát, že následný vývoj bude podobný tomu, co v posledních dnech můžeme vidět na ADA/BTC.

, 07.04.19 Technická analýza LRC/BTC  Zatím běží vše podle plánu, TRADING11

Domnívám se, že lze očekávat růst minimálně do oblasti předchozímu high swingu 0.00002890 BTC. Ovšem je možné, že cena se zastaví o něco výše, například v úrovni 0.00003300 BTC. Samozřejmě, LRC je citlivé na negativní pohyby BTC a proto, pokud by začal Bitcoin klesat, to ovlivní i cenu LRC. Nicméně i letmým pohledem je rozpoznatelná formace H&S která pouze čeká na impulz a hned jak zabere, tak to spustí FOMO efekt.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.