Tieto aprílové analýzy si proste musíte prečítať + Končia zľavy na malé členstvá!

0
trading11 analyza povianocny mega giveaway

Apríl je zatiaľ pre kryptomeny veľmi prívetivý. Väčšina coinov zaznamenala výrazný rast, čo sa prejavilo aj na zvýšenej obchodnej aktivite na burzách a okrem iného aj na zvýšenom počte objednávok v našom e-shope. Na dračku išli hlavne malé členstvá. My sme sa rozhodli teda vyjsť vám v ústrety a vytvorili sme MEGA Giveaway, vrámci ktorého sme obdarovali päťdesiat z vás.

Po súťaži o členstvá STANDARD S a STANDARD M sme sa rozhodli ponúknuť vám zľavy na tieto produkty. Po novom si tak môžete zaobstarať prístup k Trading11 na týždeň s až 30% zľavou, prípadne na tridsať dní so zľavou 10%.

Tieto zľavy končia dnes o polnoci.


Do e-shopu sme nahodili desať členstiev STANDARD S zdarma. Tieto členstvá sú určené iba pre ľudí, ktorí ešte nič nemajú zakúpené. Pre našich platiacich členov chystáme špeciálny giveaway cez Veľkú noc. Členstvo si môžete aktivovať cez tento odkaz.


A keď už si zaobstaráte nejaké to členstvo, tu máte zoznam článkov, ktoré si určite musíte prečítať.

Tieto analýzy si jednoducho musíte prečítať

IXOYE

V poslednej dobe sme výrazne zvýšili počet analýz. Po viac než mesiaci sa k nám vrátil IXOYE, ktorý teraz píše jednu analýzu za druhou. Jeho postrehy sú neuveriteľne cenné a naozaj odporúčame prečítať tieto analýzy:

05.04.19 Technická analýza BTC/USD – Nejistota a proto čistá technika, od IX..

03.04.19 Technická analýza BTC/USD – Nezastavitelný, od IX..

Jakub Kraľovanský

Po novom s nami spolupracuje aj trader spoločnosti Nexaltic Capital – Jakub Kraľovanský. Cez pracovný týždeň pre vás chystá analýzy rôznych kryptomien a v utorok a vo štvrtok dokonca aj videá. Jeho prvé video pre nás nájdete tu:

To je však iba malá ochutnávka. Jeho piatkové porovnanie súčasnej situácie Bitcoinu s rokom 2015 rozpútal menšiu kontroverziu. Niektorí naši čitatelia totiž nesúhlasili, aby bol platený. Ak ste ho ešte nečítali, tak to spravte. Dá vám totiž úplne iný pohľad na Bitcoin!

05.04.19 Porovnanie situácie na bitcoine v roku 2015 a 2019

René

René sa v poslednej dobe krásne rozbehol. Počas apríla napísal už 11 analýz! Oplatí sa prečítať všetky, ale mne osobne sa veľmi páči tá dnešná:

07.04.19 Technická analýza LRC/BTC Zatím běží vše podle plánu

Rozhodne sa pozrite aj na Reného pohľad na Bitcoin Cash:

03.04.19 Technická analýza BCH/USD – Pozor na euforii, ještě není vyhráno

Jaroslav Jarolím

Jaro sa väčšinou sústredí na analýzy akciových indexov, akcií a komodít. Tieto analýzy sú zatiaľ dostupné zdarma, preto jeho prácu môže vidieť úplne každý. Ak ste si neprečítali jeho článok o S&P, robíte chybu. Je v ňom totiž veľa užitočných informácií a Jaroslav okrem iného rozoberá koreláciu medzi akciami a kryptomenami!

Analýza S&P 500 – Atakovaní poslední překážky, která brání ve vytvoření nového ATH

Prečítali ste si všetko? Super! Dnes máte poslednú možnosť zahlasovať v našej ankete! 🙂

[ANKETA] Myslíte si, že už skončil medvedí trh a otočil sa trend?

avatar
  Subscribe  
Upozornit na