06.05.18 Technická analýza EOS/USD – Nastane motýlí efekt ?

Share This Post

EOS pokračuje v pomalém poklesu směrem k supportu, ale netvoří nižší low, pouze nižší high. Vytváří tak pomyslný trojúhelník, který pravděpodobně bude proražený směrem dolů. Momentálně by se dalo říct, že je to nuda a nemá smysl věnovat EOS vůbec žádný čas. Stáváme se pouze pozorovateli a čekáme na proražení pomyslného trojúhelníku. Současná nudná konsolidace však může být začátkem větší korekce. Díky negativní weekly svíci se může na trhu proražením konsolidace spustit daleko větší výprodej, než za poslední týden.

EOS/USD-H4

Konsolidace a zúžování pásma probíhá poměrně rychle, a tak se můžeme již příští týden dočkat proražení. Zda bude směrem UP, nebo Down, není momentálně zřejmé, ale nabízí se proražení dolů, neboť support je pro trh bezpečný přístav a budou zde ležet objednávky, které později pomohou trhu v růstu. Pokud by pokles k supportu vyvolal reakci a cena by se vrátila zpět do konsolidace, mohlo by to být vnímáno jako falešné proražení.

Pro obchodníky je lákavý také druhý support. Možná více než ten první, protože zde se na TF-H4 nalézá MA200. Proto se může stát, že obchodníci budou směřovat své nákupy na výhodnější pozice druhého supportu právě díky MA200 a první support bude zcela přehlížen.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Hádka Jeffa Bezosa a prezidenta Joe Bidena ohľadom inflácie – Čo na to kryptokomunita?

Medzi Jeffom Bezosom a americkým prezidentom Bidenom sa rozpútala...

Rusko legalizuje kryptoměny pro platby, říká ministr

Od 1. ledna loňského roku jsou kryptoměny v Rusku...

Analytici si všímajú paralely s marcom 2020, bude to tento rok inak?

Analytici na krypto aj tradičných trhoch zaznamenali niektoré prekvapivé...

Jihokorejští investoři se chystají žalovat Do Kwona za podpod

Jihokorejská právnická firma LKB & Partners se údajně chystá...

Regulačné orgány EÚ využívajú nedávne situácie okolo Terra Luna na presadenie digitálneho eura

Mnohí budú považovať volatilitu vyvolanú útokom na algoritmicky podporovaný...

Do Kwon chce rozdělit blockchain Terra jako součást plánu obnovy

CEO a spoluzakladatel Terraform Labs Do Kwon formálně navrhl...