06.05.18 Technická analýza EOS/USD – Nastane motýlí efekt ?

Share This Post

EOS pokračuje v pomalém poklesu směrem k supportu, ale netvoří nižší low, pouze nižší high. Vytváří tak pomyslný trojúhelník, který pravděpodobně bude proražený směrem dolů. Momentálně by se dalo říct, že je to nuda a nemá smysl věnovat EOS vůbec žádný čas. Stáváme se pouze pozorovateli a čekáme na proražení pomyslného trojúhelníku. Současná nudná konsolidace však může být začátkem větší korekce. Díky negativní weekly svíci se může na trhu proražením konsolidace spustit daleko větší výprodej, než za poslední týden.

EOS/USD-H4

Konsolidace a zúžování pásma probíhá poměrně rychle, a tak se můžeme již příští týden dočkat proražení. Zda bude směrem UP, nebo Down, není momentálně zřejmé, ale nabízí se proražení dolů, neboť support je pro trh bezpečný přístav a budou zde ležet objednávky, které později pomohou trhu v růstu. Pokud by pokles k supportu vyvolal reakci a cena by se vrátila zpět do konsolidace, mohlo by to být vnímáno jako falešné proražení.

Pro obchodníky je lákavý také druhý support. Možná více než ten první, protože zde se na TF-H4 nalézá MA200. Proto se může stát, že obchodníci budou směřovat své nákupy na výhodnější pozice druhého supportu právě díky MA200 a první support bude zcela přehlížen.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...