10.02.19 Technická analýza ZRX/BTC – Zatím stále down

0
analyza trading11

Oslabování ZRX nebere konce a trh vytvořil další nižší swingové low. Současná weekly je stále silně down a pravděpodobně otestujeme březnové low 2018. Trh by mohl klesnout až k úrovni 0.00005400 BTC, ale nejspíš půjde ještě níže.

Daily trend………………………..downtrend
Weekly trend…………………….downtrend

Celkový potenciál současného výprodeje vidím až v úrovni 0.00002330 BTC. Celkově se trh pohybuje v klesajícím klínu a proto ani růst ceny k 0.00008646 BTC nic neřeší.

Mimochodem úroveň 0.00008646 BTC je místo posledního zaváhání trhu před tímto posledním propadem. Tento altcoin by potřeboval silný fundament, aby se cena dramaticky změnila, zatím však žádný není k dispozici. Nicméně návrat nad resistanci 0.00008646 BTC by mohl být pozitivní signálem a přerušil by dlouhodobý výprodej.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na