11.12.18 Technická analýza BTC/USD – Dnes jen shrnutí, od IX..

Share This Post

Trh dnes mírně oslabil, ale k silnějšímu rozhodnutí se neměl. Pomalu konsoliduje v sestupné tendenci a mám dojem, že potvrzuje přípravu na průraz down pod hladinu následujícího Hidden Gapu jak jsme si popsali již včera. Sice by se teoreticky mohla zformovat jedna z cenových formací, ale moc velké šance na její platnost nedávám.

Situace na grafu 6H Bitstamp

Graf 6H Bitstamp..

V podstatě se vůbec nic nezměnilo a to ani v predikci. Přesto jsou dvě věci, která stojí za pozornost a zároveň si pohlídat. První z nich je značená hladina 3380 $, které je letošním CLOSE LOW. Pokud dnešní daily svíce uzavře pod touto hladinou, máme tu další průrazový signál k poklesu – vytvoření nového CLOSE LOW..

Druhá věc o které mluvím, je možnost vytvoření cenové formace Dvojité dno, tentokrát na šestihodinovém grafu. Cenové formace se ale v poslední době zcela účinně míjí účinkem. trh je vůbec nereflektuje a nemá ani snahu využít byť jen jejich potenciál – výšku formace.

To skutečně svědčí o několika proměnných. Trh už skutečně rezignoval a nejsou nakupující.

Kurz se nyní usídlil u ceny 3333 $. Tato hladina je vyloženě jak lepidlo. Jistě si vzpomínáte, co kurz vyváděl u podobné hladiny při ceně 6666 $. Je to velmi silná psychologická hladina supportu a rezistence.

Je celkem dost možné, že trh bude ještě nějakou dobu při této hladině konsolidovat než se rozhodne pro nějakou akci. Osobně mám za to, že skutečně nejsme na dně a připravujeme se na průraz. Také si myslím, že HGap na hladině 2877 – 3146 $ bude proražen ve stylu jako předchozí uzavřený. Odpovídá tomu celkové nastavení trhu.

Dříve jsem jen pokládal za bezpečnou hladinu, kde by kurz mohl najít dno k odrazu, to se ale s přibývajícím časem konsolidace mění.

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...