14.04.19 Technická analýza DASH/BTC – Korekce narazila na lokální support

0
analyza

Na začátku měsíce jsem vytvořil analýzu, kde jsem upozornil na to, že trh se připravuje na korekci. Tato korekce již probíhá, a proto si můžeme udělat malý update současné situace. Původně jsem předpokládal korekci k úrovni 0.024560 BTC. Bohužel korekce se protáhla až k úrovni dlouhodobé vzestupné trendline. Cena tedy dosáhla až k úrovni lokálního supportu 0.022896 BTC, který je v konfluenci s dlouhodobou TL.

Střednědobý trend …………………………….. UPtrend
Dlouhodobý trend ……………………………… velmi rychle oslabující downtrend

Stále platí to, že cena se musí vrátit nad resistanci v úrovni 0.028280 BTC. To, že se korekce protáhla až k lokálnímu supportu, je vlastně dobře, protože korekce se ukončí v logické zóně. Samozřejmě pokud se zde ukončí, zatím všechno naznačuje, že to tak bude. Indikátor RSI může ještě chvilku oslabovat, ale v podstatě je připraven na konec korekce. Stejně je na tom indikátor Stochastic, který již začal otáčet.

Weekly svíce je zatím stále velmi silná a obchodníci můžou chvilku váhat s nákupem, ale já bych se toho zase tak moc nebál. Pokud by trh dokázal tento lokální support překonat, pravděpodobně se na něj vrátí v podobě pull backu. A případná ztráta by se tak dala zavřít s minimální újmou na majetku. Teď po silném výprodejovém týdnu se dá očekávat určitá nerozhodnost. Pokud by následující weekly skončila jako doji nebo mírně růstová, můžeme očekávat růst v 17. týdnu. Zatím neočekávám další pokles pod support 0.022896 BTC. Cena sice může ještě jednou zamířit k této úrovni, ale poté předpokládám postupné otáčení směrem UP.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na