14.04.19 Technická analýza XTZ/BTC – Boj o rezistenci

0
head and shoulders trading11 analyza

Tezos si nevedl v předminulém týdnu špatně, dokázal vytlačit cenu nad rezistenci 0.00021261 BTC. Je proto logické, že následující týden se trh snažil zatlačit cenu zpět. Současný týden se zase snaží přesvědčit investory, že předchozí dosažení hodnoty 0.00026666 BTC nebyla žádná náhoda. Pokud tedy dokáže současný týden udržet cenu nad rezistencí 0.00021261 BTC, bude slušná pravděpodobnost, že cena dál poroste.

Střednědobý trend……………………..UPtrend
Dlouhodobý trend………………………rychle oslabující downtrend

Zatím je situace jasná, středobodem je rezistence a návrat ceny nad tuto úroveň. Poté se uvidí, co bude následovat. Nicméně, jestliže by cena selhala, je možný návrat k úrovni 0.00013100 BTC. Tezos by po návratu nad rezistenci mohl dosáhnout úrovně 0.00029500 BTC. Může to být začátek silného růstu, který se nemusí nutně zastavit v úrovni 0.00029500 BTC. Pohyb má potenciál dosáhnout k dlouhodobé trend-line, kterou trh překonal v polovině roku 2018. Zatím nám bude stačit, když se současná weekly zavře nad rezistencí.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na