15.09.18 Denný update vývoja altcoinov – NANO, STRAT, XMR, ETH, VET

Share This Post

Dnes máme taký nemastný- neslaný deň. Niečo rastie, niečo klesá, ale ani jeden coin nevyzerá na to aby bolo do neho možné v týchto chvíľach zainvestovať.

NANO/BTC

nanobtc

NANO sa približuje k Downtrend Line a ja neverím, že má na to ju prekonať. Túto moju teóriu podporujú aj indikátory. Myslím, že cena sa od trendovej čiary odrazí a vráti sa k 3000 Satoshi. Následne budeme pokračovať v zapĺňaní vyznačeného trojuholníka. Takže ak máte v tejto chvíli chuť investovať do tohto coinu, pretože za posledné dva dni spravil pekné percentá, rozmyslite si to.

STRAT/BTC

stratbtc

Stratis sa už dobrý mesiac, s výnimkou jedného výstrelku, pohybuje v rozmedzí 1833 až 2500 Satoshi. Aktuálne cena zareagovala na MA55, ale žiaden výrazný pohyb sa asi nedá očakávať. je veľmi pravdepodobné, že aj naďalej budeme pokračovať do strany a to v hraniciach naznačeného supportu a rezistencie.

XMR/USD

XMRUSD

Monero opäť rastie, no indikátory už začínajú naznačovať obrat. Niečo na tom bude, pretože trh sa prudko približuje k Downtrend Line a práve tu čakám odraz. Takže ak ste nakúpení, zaistite si pozície príkazom Stop-loss.

ETH/USD

ethusd

Ethereu sa podarilo vyškriabať späť nad 200 $, ale či to bude znamenať aj ďalší rast, o tom sa dá polemizovať. Maximum tohto rastu vidím na 240 $. Rozhodujúca bude Downtrend Line, ale kým sa k nej dostaneme, ešte to nejaký ten deň potrvá.

VET/BTC

vetbtc

Na VeChain som sa už nedíval nejakú tú dobu. Takže čo sa stalo? Po prudkom odraze od supportu 100 Satoshi sa na grafe začala tvoriť vlajka, no trh ju zrušil a cena padla na 186 Satoshi. Tým sa nám vytvoril nový bod, ktorý môžme považovať ako nejaké vodítko pre ďalší vývoj.  Aktuálne sa cena drží pod MA200 a pomaličky postupuje do strany. Tak uvidíme, či trh bude túto Trend Line rešpektovať alebo nie. Skutočne je ťažké ničo z tohto grafu dedukovať. Jediné čo môžem povedať, že cestou Up to bude mať trh celkom zložité. Potrebuje zdolať MA200, MA55 a napokon aj rezsitenciu 250 Satoshi.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...