17.07.18 Denný update vývoja altcoinov – Zelená vlna pokračuje

Share This Post

V tomto update sa pozrieme na prvých päť altcoinov, ostatné publikujeme večer. Tak ako Bitcoin, tak aj altcoiny majú prestávku a konsolidujú. No hlavne pri Ripple by som zbystril pozornosť a odporúčam sa pozrieť na túto bankami obľúbenú kryptomenu.

ADA/BTC

ADABTC

Na šesťhodinovom grafe Cardana sa nám vytvorila formácia Evening Star. To znamená otočku a pokles. Podľa výšky formácie sa dá očakávať, že trh klesne minimálne k MA55, kde sa bude opäť rozhodovať čo a hlavne kam ďalej.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa stále pohybuje v obchodnom kanáli, ktorý som naznačil pred niekoľkými dňami. A tento trend by si mal udržať aj v najbližších hodinách. Zo spodu má v týchto chvíľach podopru MA55, no rastu bráni MA55 z H6 grafu a hlavne rezistencia 16200 Satoshi. Nečakám preto žiadne výpady v najbližších hodinách, skôr iba postupný pohyb do strany popod rezistenciu. V prípade poklesu pod MA55, by malo prísť k odrazu od spodnej hranice obchdoného kanála. Jeho prelomenie by však vyvolalo návrat k 15300 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON posledné dni rástol, ale ťažko to nazvať rastom. Pretože toto nie je rast, ale korekcia. Trh sa vrátil pod lokálnu rezistenciu 555 Satoshi. Teraz cena visí na MA55, ale je skôr iba otázka, že dokedy. Aj keby sa trh rozbehol smerom hore, narazil by na silné rezistenčné pásmo a zároveň sa tam nachádza Downtrend Line. Tak ako kolega aj ja sa prikláňam k ďalšiemu poklesu a vytvoreniu nového LOW. Formácia 1-2-3 Top je stále platná, takže nečakajte od tohto coinu zázraky.

Analýza TRX/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa vrátilo k magickému číslu 2550 Satoshi. A tam by mohlo prísť opäť k menšiemu odrazu. Avšak prerazenie nad 2669 Satoshi nečakám. Nie bez pomoci Bitcoinu. Takže sa opäť budeme nejakú tú chvíľu pohybovať do strany, medzi supportom 2550 Satoshi a rezistenciou 2669 Satoshi.

Analýza ETC/USD

XRP/USD

XRPUSDNa grafe Ripple máme nepotvrdenú formáciu dvojité dno. Trh už raz otestoval Neckline, ale neúspešne. No to sa dalo očakávať, že to nepôjde na jeden šup. Tento coin by som si teraz poriadne strážil, pretože prelomením Neckline sa naskytne skvelá príležitosť k nákupu s nízkym rizikom a potenciálom rastu až k 0.62$.

Analýza XRP/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...