19.04.19 Čo môžeme čakať od Bitcoinu v roku 2019? II. časť

2
analyza trading11

V prvej časti som priniesol svoj osobný pohľad, ktorý od Bitcoinu očakávam v tomto roku. V dnešnom článku sa však pozrieme na svetových traderov, ktorí sú zároveň významnými influencermi, a ich pohľad na Bitcoin v roku 2019.

Netreba však zabúdať, že pri každom dôležitom pohybe a prerazení silného supportu či rezistencie sa môže celá analýza zmeniť. Analýzy, ktoré tu bližšie popíšem sú platné k momentálnemu stavu na grafe dňa 19.4.2019.

D4rkEnergY

Podľa tohto tradera pôjdeme v nasledujúcom kroku niekde na hranicu 5800, kde by sme mohli doraziť v lete. Z hľadiska teórie Elliott Waves by bolo dokončených 5 vĺn smerom UP. Po piatich vlnách UP prichádza vždy minimálne ABC korekcia smerom DOWN. Potom by sme prerazenie mohli vyskúšať znova.

BTC, 1D, Bitmex

WBM_TEAM

Veľmi optimistická predpoveď, ktorú by čakal asi málokto. Podľa môjho názoru je šanca tejto predikcie celkom nízka a to je práve faktor prečo to tak môže byť! Pretože to nikto nečaká. Už neraz sme boli svedkami absurdných situácií, kedy trh nedával veľmi logiku. Z môjho hľadiska je tento rast veľmi skorý. Predstavme si však, že by schválili ETF na Bitcoin a do trhu by vstúpili veľkí hráči z Wall Street + budúcoročný halving Bitcoinu (pozri aj ďalší zaujímavý článok). Nuž fundament nás môže prekvapiť.

BTC, 3D, Bitstamp

AIMORAN

Na záver trochu triezvejšia predpoveď a predikcia, ktorá by celkom súhlasila aj s tou mojou. Tak či tak, keď sa pozriete na obidva scenáre, tak nás čaká fáza konsolidácie a až následné rast. V jednom scenári však otestujeme ešte nové dno a až potom sa vydáme hore. V druhom scenári budeme skôr konsolidovať a následne sa vydáme hore.

BTC, 1W, Bitstamp

Zhrnutie

Dlhodobé predikcie bývajú častokrát nepresné, pretože už najbližší pohyb môže veľmi zamiešať kartami. Napriek tomu aj keď môžeme vidieť množstvo rozličných analýz, či už podľa supportov a rezistencií, harmonických patternov, kĺzavých priemerov, alebo „Elliotiek“, tak vo svojej podstate sú všetky analýzy veľmi podobné a rátajú s podobným scenárom. Rok 2019 je pre mňa rok zotavovania a konsolidácie pred ďalšou veľkou krypto show!

Moje meno je Ing. Jakub Kraľovanský a som hlavným traderom spoločnosti Nexaltic Capital s.r.o.

NEXALTIC Capital je spoločnosť, ktorá si všíma značný potenciál v novovzniknutých trhoch, akými sú napríklad krytomeny. Naším cieľom je prinášať do tejto oblasti profesionálny a odborný prístup dostupný širokej verejnosti a to bez ohľadu na finančný status, alebo znalosti klienta.

Klikni na : https://nexaltic.com/

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

 

 

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ing. Jakub KraľovanskýTBX Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
TBX
Člen
TBX

Dik, obe casti aj grafy su zaujimave a relativne vieryhodne, ale k MC Affe predpovedi BTC 1mld $ riadne daleko. 🙂