19.04.19 Update altcoinov – OMG, XLM, BNB

0
zarovka

Bitcoin si stále udržuje cenu v trendovom kanáli a trh nedokázal utvoriť nižšie low, čo je dôvod, prečo ku korekcii nedošlo. Aktuálne trh utvoril 3-krát po sebe signál, ktorý naznačuje, že je možné očakávať korekciu a otestovať žltý support. Od tejto hranice sa cena môže pokúsiť otestovať predošlé HIGH. No v prípade, že trh prerazí key level môžeme otestovať  hladinu 4500 USD (Bitfinex)

Najnovšiu analýzu Bitcoinu od IXOYE nájdete tu.

OMG/BTC – bude to boj

OmiseGO utvoril formáciu dvojitý vrchol a prerazením key levelu nastáva potenciál poklesu, až k support zóne. Celkovo však trh musí prekonať dôležitú support hladinu, ktorá je podporená modrou trendline. Aktuálne cena stojí na lokálnom supporte na úrovni 0.000370 BTC, odkiaľ sa môže pokúsiť testovať key level a následne pokračovať v poklese. Situáciu je potrebné dobre sledovať, ale žltá support úroveň vyzerá byť dostatočne silná aby odolala tlaku a cena sa na tejto úrovni môže v kľude udržať.

XLM/BTC – trendline neudržala 

Stellar nedokázal udržať trendline, ktorú som naposledy spomenul v tomto update.  Aktuálne sa cena nachádza na supporte okolo hodnoty 0.000022 BTC, odkiaľ trh môže nabrať silu a otestovať starú trendline. No pre väčší rast musí trh udržať cenu nad key levelom a v tomto prípade sa cena môže pokúsiť otestovať úroveň 0.0000267 BTC. Situácia zatiaľ nie je jasná a pred tým, ako vstúpite do obchodu si počkajte na správny signál.

BNB/BTC – formácia HR sa nekoná

Binance Coin prerazil rezistentnú oblasť a trh nezačal tvoriť formáciu, ktorú som spomínal tu. Z dlhodobého hľadiska je tento coin stále dobrý na dlhodobé držanie a každá korekcia prináša dobrú príležitosť, ale možnosť, na ktorú sme čakali bohužiaľ nenastala. Aktuálne sa cena nachádza na silnej rezistencii a môžeme utvoriť formáciu trojitého vrcholu, ale v prípade prerazenia sa trh môže pokúsiť otestovať úroveň 0.005 BTC. Situáciu je potrebné dobre sledovať. ?

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na