Amazon spouští novou hudební službu ZDARMA – Má přilákat k užívání jejich produktů

0
amazon straming hudba

Amazon je největší společností světa a nyní se rozhodl spustit streamovací hudební službu. Jejím hlavním cílem je nakopnutí chytrého, hlasového asistenta. Tento přístroj je znám po názvem Alexa.

Analýzu akcí Amazonu najdete tady.

Amazon upevňuje pozice

Amazon těží ze zaměření na moderní technologie. Jednou z nich je také hlasový asistent Alexa. Tento přístroj umožňuje vlastníkovi propojení s chytrým zařízením a následně je schopen reagovat na hlasové pokyny majitele. Amazon se rozhodl pro podpoření této technologie.

Informace o přípravě na budoucí ICO(IEO) – Jak se investor do ICO připravuje na další cyklus

Tato podpora bude ve formě známé například od služby Spotify. Služba od Amazonu bude spojena právě s Alexou a bude zadarmo streamovat hudbu. Tato služba může být bezplatná díky tomu, že na ní budou běžet pravidelné reklamy. Společnost tím chce podpořit prodej dodatečných technologií kompatibilních s Alexou. Jedná se tedy například o reproduktory či sluchátka.

Google bude také streamovat

Tato služba je dostupná předplatitelům Amazon Prime, kde je možné sledovat seriály, ale má také výhody pro nakupující v podobě slev na poštovném. Tito uživatelé již mají omezenou verzi programu zadarmo a za dodatečný poplatek si můžou koupit verzi kompletní.

Google reagoval na tah Amazonu a tento čtvrtek představil svou službu na streamování muziky. Zde se jedná o propojení technologie Google Home Speakers a Youtube. Výsledek je identický jako u ostatních streamovacích služeb. Uživatel má přehledně roztříděnou hudbu dle různých kategorií a ke všemu má okamžitý přístup přes internet.

Co číst dále?

Chaos v Británii – Bylo by to k smíchu, kdyby nebylo v sázce tak moc

avatar
  Subscribe  
Upozornit na