21.04.18 Technická analýza BTC/USD – Jarné probouzení od IX..

Share This Post

V poslední hodině předchozího dne nám kurz znatelně povyskočil. Osobně jsem to očekával až po několikadenní konsolidaci s odrazem od support TL, ale trh měl evidentně chuť jít dál. Dosaženo hodnoty nad 9000 $. Celý kryptotrh se krásně jarně zelená.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Jak jsem již psal v úvodu, trh si suverénně došel pro metu nad 9000 $ po průrazu rezistence 8600 $. No, jak to vidím dále? Zatím se plní nějaká provizorní představa o střednědobém růstu. Mám za to, že stále platí, ačkoliv korekce je nevyhnutelná a to pravděpodobně již nyní. Již v noci jsem po posílení nad 8900 uvažoval o návratu na 8600 $, což se právě děje. Celkový prostor pro korekci ale vidím až po 8400 $, zároveň se support TL (Trend Line, modrá UP). Predikce zakreslena v rámci standardního chování trhu je ale nutno brát s rezervou a s ohledem na aktuální situaci.

Za pozornost také stojí, že trh v rámci možností akceptuje rezistenci Trend kanálu, ačkoliv ji prorazil a svíce uzavřela nad. Trend kanál není v tuto chvíli zatím nijak stabilní, je zakreslen jako provizorní ukazatel. Proto mi interakce kurzu při jeho rezistenci dělá radost.

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Krátkodobě je tedy možné oslabení vrámci konsolidace (korekce). Střednědobě to ale stále vnímám pozitivně – více ve včerejší analýze. Up až k Neckline TL (Rezistence cenové formace, Trend Line) při současné ceně cca 10 500 $ (Poznámka: s posunem v čase, se tato hodnota snižuje v závislosti na úhlu poklesu dané klesající Trend Line, na dnešní grafu není viditelná).

Detail na 1H grafu Bitfinex

Graf 1H Bitfinex..

Zde vidíme krapet zblízka. Supporty jsou MA30 – 8600 $ – MA55, 8400 $, modrá Trendline a MA200. (Barvy užitých MA vidíte v levém horním rohu grafu)Rezistence – slabá 8800 (8888) $, rezistence trend kanálu, 9000 $. Pokud by kurz prorazil nad 9000 $, otevírá se další prostor až po 9500 $, kde se přibližně nachází další z původních Trendline (tmavě šedá na 6H grafu).


Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Jsme netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejsme placený signál. My Vás učíme být samostatní a na signály reagovat. Obchodujete semnou a mým týmem online


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...

Madeira se snaží podpořit ekonomiku pomoci startupů s inovativním platebním systémem

Souostroví uprostřed Atlantiku hledá startupy a technologické talenty, aby...