21.04.18 Technická analýza XRP/USD – Pozvánka na párty

Share This Post

Ripple se nám pěkně rozjelo, dokázal se dostat nad resistanci, ale nedokázal zde udržet cenu. Trh na to, samozřejmě, reagoval korekčně. Možná někdo bude namítat, že to způsobil Bitcoin, protože začal také otáčet. Ano s tím souhlasím a nikterak to nerozporuji, jenže je potřeba vědět, proč se Bitcoin otočil a vyvolal pokles. Bitcoin vyvolal pokles proto, že včerejší daily svíce překonala Key level 8700 $ a dnes se pouze na tento level korekčně vrátil, aby vytvořil pullback.

Protože jen pullback dá investorům signál co bude dál a že průchod přes Key level 8700 $ nebyl náhoda. Pullbackem si trh otestuje, zda je technicky správně nastaven pro další růst. A to, jestli Ethereum, Ripple , Litecoin a další altcoiny klesnou mezi tím o X % není podstatné. Podstatné je, jestli si Bitcoin udrží své pásmo. S tímhle pullbackem po průchodu 8700 $ se počítalo a vědí to i obchodníci na altcoinech. Proto pohyb UP k resistanci na XRP nebyl náhodný. Pokud má být Bitcoin na nějaké klíčové úrovni, tak většinou i altcoiny spěchají na své pozice. Vše se děje kontinuálně s Bitcoinem.

Co teď můžeme očekávať?

Především potřebujeme, aby si Bitcoin udržel své pásmo a mohl se vydat přes 9300 $ na další UP k hodnotám 11 200 – 11 800 $. Tato úroveň je silnou resistancí, která již dvakrát nepustila Bitcoin k hodnotám kolem 12000 $.

Překonání této resistance a udržení pásma nad resistancí bude mít zásadní dopad na další dění Bitcoinu a pokud se tak stane, pravděpodobně již nedojde k návratu na hodnoty kolem 6000 $. Ale protože Bitcoin dělá kolega (analýzy BTC/USD najdete zde), tak se nebudu více rozepisovat. To jsem již udělal na svém facebookovém profilu.

Pokud si tedy Bitcoin udrží své pásmo nad 8700 $ i v závěru dnešního dne, můžeme na XRP očekávat pokles maximálně na support (červená oblast) k hodnotě 0,74- 0,80 $. Zde by měl trh zareagovat růstem a snahou překonat předchozí pohyb přes resistanci.

Může vás zajímat dnešní analýza ETH/USD a porovnání kondice Etherea s Bitcoinem

Ripple H1

Pokud bude další průchod přes resistanci úspěšný, nastane situace, kdy bude XRP stát před klíčovou cenou 1$ a právě na to čekají obchodníci. Návrat XRP nad 1$ dá obchodníkům jasný signál. že je v dobré kondici a párty může začít.

Samozřejmě se může stát, že Bitcoin si své pásmo neudrží, začne se propadat a pak by se mohl i trh XRP propadnout na nižší úrovně kolem 0,60 $


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....