21.04.18 Technická analýza BCH/USD – Startujeme ?

Share This Post

Poslední dva týdny se Bitcoin nachází v růstové fázi a hodně obchodníků drží jeho klon Bitcoin Cash. Tento coin je po dlouhodobém oslabování, kdy se dostal až k ceně 600$, konečně na startovní čáře a může skutečně hodně posílit. Tak proč nebýt u toho?

Coin se propracoval přes resistanci, která byla nejblíže samotnému dnu a tím se dostal do pozice, odkud se mu bude lépe obhajovat další UP pohyb. Úroveň 1000 $ poskytne BCH podporu a bude bránit případnému poklesu. Momentálně se očekává reakce na ceně
1262 $, tato úroveň je v zahuštěné oblasti konsolidace a předpoklad reakce je poměrně velký.

Případná korekce by se mohla vrátit zpět na support, kde se předpokládá odraz a pokračování UP. Na daily se začíná měnit downtrend v UPtrend.

BitcoinCash Daily

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Samozřejmě, nemůžeme být v euforii a předpokládat pouze růst. Proto je důležité počítat s variantou, že trh projde s cenou až pod support a zde začne konsolidovat, nebo v horším případě bude dál oslabovat.

Takový scénář nastat může, ale protože jsem zmínil měnící se trend, budeme pracovat s variantou, kdy korekce skončí svůj tlak na oslabení právě na supportu v úrovni 1000 $. Růst také podpoří silná weekly svíce, která je momentálně v běhu, ale týden končí již zítra. Snad nám pozitivní nálada vydrží i zítra.

Pokud skutečně k takovému odrazu od supportu dojde, můžeme očekávat opětovný růst k ceně 1262 $. Zde může cena opět zareagovat, ale pro další růst potřebujeme, aby se přes tuto konsolidační oblast trh propracoval. Skutečná změna a bezpečná zóna je až nad cenou 1784 $. Nad touto hladinou se nachází konec komplikované oblasti


Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...