24.04.19 Technická analýza ETH/USD – Je to tanec nad propastí, nebo to vidíme moc černě?

0
faze

Ethereum zatím nereaguje tak drasticky jako některé altcoiny. Bohužel není daleko od toho, aby odepsalo významnou část zisků z minulých týdnů. Cena ETH dost dlouho odolávala rezistenci 160 $ a teď stojí na druhé straně barikády. Ale to neznamená, že se pod support 156 $ nemůže vrátit.

Střednědobý trend………………………..uptrend
Dlouhodobý trend…………………………silný downtrend

Zatím sice nehrozí silnější oslabení, ale cena může otestovat úroveň 156 $. Zatím se stále ETH obchoduje za cenu 163 $. Ovšem pokud by se trh propadal po zbytek týdne, mohl by vzniknout problém. Jestliže by se například dostala cena k úrovni 150 $, tak budou obchodníci váhat s nákupem.

Konec týdne pod 150 $ by určitě do trhu nepřilákal obchodníky, spíše naopak. Propad pod 150 $ by pravděpodobně totiž znamenal návrat k supportu 140 – 130 $. Samozřejmě mluvím o konci týdne, ne o krátkodobém zasažení úrovně 150 $. Zatím to vypadá, že cena míří ke 157 – 156 $ – zde se teprve uvidí, co bude dál. Indikátor Stochastic na weekly je na maximu a podporuje hlubší korekci a indikátor RSI je těsně nad úrovní 50.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na