25.04.19 Update altcoinov – EOS, ADA, DASH

0
millennials trading11 analyza bitcoin

Celková situácia na BTC sa od včera výrazne nezmenila a stále platí analýza, ktorú som pridal včera tu. 

EOS/BTC – koniec trendu ?

Eos síce prerazil modrú trendline a aktuálne sa môže zdať, že situácia je dosť mätúca, ale opak je pravdou. Cena mieri k žltému supportu, odkiaľ sa trh môže odraziť a pokúsiť sa otestovať modrú trendline zdola. Celkovo by som však povedal, že trh ma namierené k silnej rezistencii, kde vznikne šanca vytvoriť obratovú formáciu HR. V prípade, že trh začne tvoriť druhé rameno na úrovni 0.000723 BTC, môže nastať dobrá príležitosť k nákupu.

ADA/BTC – Príležitosť na dosah ruky 

Cardano aktuálne testuje silný support na hladine 0.000013 BTC. Táto hladina v minulosti tvorila neckline formácie HR. Pokiaľ sa cena udrží nad morou trendline, tak trh sa môže pokúsiť znovu otestovať predošlé HIGH na úrovni 0.0000194 BTC. No v prípade, že cena prerazí trendline, môžeme otestovať hladinu 0.00001080 BTC. Celkovo si však myslím, že trh nám prináša dobrú príležitosť, ale sledujte ako cena reaguje na pohyb BTC.

DASH/BTC –Koniec korekcia  ?

Dash po pár týždňoch korekcie narazil na silnú supportnú úroveň, ktorá je podporená modrou trendline. Pokiaľ sa cena úspešne udrží nad modrou trendline, tak môžeme otestovať prvú rezistenciu na úrovni 0.0229 BTC. Celkovo však nastal potenciál otestovať hladinu 0.02977 BTC. Ak, Dash neustojí väčší pohyb BTC a trh prelomí trendline, tak môže otestovať úroveň 0.01919 BTC.


Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na